Legimi na PocketBook Touch HD 3

Artur Wasilewski 26.02.2019

Pytaliście, czekaliście i… oto jest. Legimi na czytnik PocketBook Touch HD 3. To kolejny model PocketBook (po Touch HD 1 i 2, Touch Lux 2, 3 i 4, Aqua 2 oraz inkPad 3), na którym działa oficjalnie certyfikowana przez nas aplikacja Legimi. Witamy w rodzinie!

PocketBook Touch HD 3 to urządzenie stworzone z myślą o osobach ceniących sobie mnogość funkcji, połączonych z wysoką jakością wykonania. Jakie są jego cechy charakterystyczne? Oto najważniejsze:

  • ekran 6” z doskonałą ostrością i znakomitym kontrastem w rozdzielczości 300 dpi (jak najbardziej HD)
  • możliwość czytania przez kilka tygodni bez konieczności ładowania baterii
  • inteligentne podświetlenie SMARTlight (regulowana barwa podświetlenia)
  • 16 GB pamięci (nawet nie ma co liczyć, ile tytułów da się wrzucić na czytnik)
  • zaledwie 155 g wagi (ale oczywiście jak zawsze sugerujemy zakup etui – nie tylko stanowi świetną ochronę urządzenia, ale i elegancko się prezentuje)
  • automatyczna rotacja tekstu w zależności od ułożenia (na pewno są tacy, którzy preferują czytanie w poziomie)
  • wodoodporność – możliwe zanurzenie czytnika do 1 metra głębokości przez 30 minut

To wszystko (i wiele więcej) to oczywiście dodatek do kompatybilności z Legimi ;). Tysiące ebooków, które możecie czytać bez limitu w abonamencie sprawią, że nigdy nie zabraknie tytułów do przeczytania. Jak pobrać Legimi na PocketBook Touch HD 3? Aplikacja jest dostępna wraz z najnowszą aktualizacją oprogramowania. Jeśli informacja o niej nie wyświetli się automatycznie po włączeniu urządzenia z włączonym połączeniem internetowym, rekomendujemy skorzystanie z instrukcji (identycznej dla wszystkich modeli PB), dostępnej tutaj.

Jak niektórzy pewnie wiedzą, Legimi na czytnikach PocketBook umożliwia synchronizację z kontem, zarządzanie pobranymi tytułami i, rzecz jasna, czytanie. Dodawanie ebooków na półkę odbywa się w aplikacjach na iOS i Androida lub na stronie Legimi. Po dodaniu interesujących nas tytułów na półkę, po prostu synchronizujemy aplikację na czytniku.

Biorąc pod uwagę liczbę zapytań w ostatnich miesiącach o dostępność Legimi na PocketBook Touch HD 3 jesteśmy pewni, że grono korzystających z dostępu bez limitu gwałtownie wzrośnie ;).

Najlepsze zostawiamy jednak na koniec. Niebawem PocketBook Touch HD 3 będzie dostępny w ofercie z abonamentem Legimi. Już teraz można zapisać się na powiadomienie o rozpoczęciu sprzedaży. Urządzenie dostępne będzie od 149 zł (w planie dwuletnim) i miesięczną subskrypcją w cenie 59,99 zł (ebooki bez limitu) oraz 64,99 zł (ebooki + audiobooki bez limitu). Warto zapisać się na listę, gdyż liczba urządzeń w 1. turze będzie limitowana.