Poleć Legimi i w nagrodę czytaj za darmo

Artur Wasilewski 08.03.2018

Za każdym razem, gdy czytamy wpisy osób polecających Legimi, jest nam niesamowicie miło. To dla nas duże wyróżnienie. Tym istotniejsze, że otrzymywane od osób najważniejszych dla firmy, czyli czytelników i czytelniczek. Postanowiliśmy więc odwdzięczyć się i nagradzać za zaangażowanie w popularyzację Legimi oraz idei czytania w subskrypcji w najlepszy możliwy sposób – dając w prezencie abonament bez limitu!

Jak to działa? Zasady są następujące:

  1. Zaloguj się na stronie Legimi i wejdź w zakładkę Ustawienia.
  2. Jeśli masz aktywny abonament bez limitu, wyświetli się link przypisany do Twojego konta. Skopiuj go i skorzystaj z jednej opcji rekomendacji w serwisach społecznościowych lub udostępnij go w inny sposób.
  3. Osoby, które aktywują abonament po kliknięciu w Twój link, otrzymają aż 30 dni darmowego czytania bez limitu z Legimi (dotyczy to  osób nieposiadających wcześniej abonamentu).
  4. W momencie, gdy taki użytkownik zakończy bezpłatny okres próbny i rozpocznie płatną subskrypcję, jako osoba polecająca dostaniesz od nas 14 dni abonamentu gratis (za każdym razem, gdy to nastąpi wyślemy Ci e-mail z informacją o przedłużeniu Twojej subskrypcji).
  5. Aby otrzymać 14 dni bezpłatnego abonamentu w zamian za rekomendację, musisz mieć aktywny pakiet Legimi bez limitu (może być darmowy okres próbny) w momencie zakończenia bezpłatnego okresu próbnego przez osobę, której rekomendujesz usługę. Funkcja nie obejmuje użytkowników korzystających z ofert operatorów komórkowych, bibliotek i płacących za abonament w Apple AppStore.

Wystarczy więc skutecznie zachęcić do korzystania z Legimi 2 osoby, by przez niemal cały miesiąc korzystać z subskrypcji bezpłatnie. Serdecznie zachęcamy do korzystania z tej opcji i powiększania naszej czytelniczej społeczności.

Jeśli nie masz jeszcze abonamentu Legimi, aktywuj okres próbny i zyskaj możliwośc polecania w zamian za darmowe czytanie!