Abonament Legimi teraz na czytnikach Kindle

Artur Wasilewski 25.10.2017

Posiadacze Kindle mogą już korzystać z abonamentu Legimi. Tym samym usługa została udostępniona zdecydowanej większości posiadaczy czytników ebooków w Polsce. Jednocześnie powróciła unikatowa oferta czytnik za 1 zł, w której dostępne są jak do tej pory urządzenia PocketBook i inkBOOK.


Subskrybenci korzystający z Legimi na Kindle zyskują dostęp do ok. 7 500 tytułów, wśród nich takich hitów ostatnich miesięcy, jak Mężczyzna, który gonił swój cień, Wilcze Leże, Zapisane w wodzie. Są także tytuły nagradzane – m.in. Nike 2017 (Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka) oraz książki tegorocznego Noblisty Kazuo Ishiguro. Katalog z każdym dniem powiększany będzie o kolejne tytuły. Usługa udostępniona została posiadaczom czytników Kindle z dotykowymi ekranami w następujących pakietach:

  • ebooki bez limitu (od 32,99 zł miesięcznie), umożliwiający dodanie 7 nowych ebooków co miesiąc

  • ebooki + audiobooki bez limitu (od 39,99 zł miesięcznie), umożliwiający dodanie 10 nowych ebooków co miesiąc

W ramach wykupionego pakietu możliwe jest korzystanie z 3 dodatkowych urządzeń oprócz Kindle (smartfon, tablet, komputer) z nielimitowanym dostępem do całego katalogu abonamentowego, czyli ponad 20 000 ebooków i audiobooków. Osoby chcące podłączyć dodatkowy czytnik do konta aktywują taką opcję w cenie 20 zł miesięcznie. Z Kindle skorzystają też subskrybenci w ofertach operatorów komórkowych (Play, T-Mobile, Plus). Wyłączeni z niej będą natomiast posiadacze pakietów bibliotecznych. Na start aplikacja Legimi służąca do synchronizacji z Kindle dostępna jest na Windows, a w ciągu kilku tygodni planowane jest przygotowanie wersji na Mac OS. Synchronizacja konieczna jest raz na miesiąc (w wypadku braku tejże nie będzie możliwe dalsze otwieranie plików z ebookami).

Jednocześnie z udostępnieniem subskrypcji na Kindle do Legimi wraca unikatowa oferta czytnik za 1 zł. Dostępne są 3 modele czytników: PocketBook Touch Lux 3 (również w najnowszej wersji Gold), inkBOOK Prime i inkBOOK Classic 2. Najtańszy z abonamentów Legimi ofercie z czytnikiem kosztuje 46,99 zł.

Szczegóły subskrypcji na Kindle dostępne są na stronie www.legimi.pl/kindle