Nie możesz czytać? Posłuchaj! Audiobooki już w abonamencie Legimi.

Mateusz Frukacz 28.04.2016

Zgadza się. Znowu zaskakujemy i przecieramy szlaki. Po uruchomieniu pierwszego w Polsce abonamentu na ebooki, zaoferowaniu czytnika za 1 zł (to już nowość na skalę globalną), dajemy teraz możliwość naprzemiennego czytania i słuchania książek dostępnych w subskrypcji. Partnerem projektu jest Samsung.

Konkrety. Z nowej funkcji mogą korzystać abonenci mający smartfon lub tablet Samsung i wykupiony po 3 grudnia 2013 r. pakiet bez limitu. Wystarczy pobrać najnowszą wersję aplikacji Legimi z Galaxy Apps. Za 3 miesiące usługa będzie dostępna również dla subskrybentów posiadających inne urządzenia z Androidem. Osoby korzystające ze smartfonów i tabletów Samsung, a dopiero planujące zapoznanie się z naszym abonamentem mają 90 dni na bezpłatne testowanie, natomiast właściciele modeli S7 i S7 edge aż pół roku! Wydłużony okres próbny obowiązuje wyłącznie po aktywacji usługi w aplikacji pobranej uprzednio z Galaxy Apps.

Na start mamy dla Was ponad 300 audiobooków (wśród nich m.in. tytuły autorstwa Stephena Kinga, Jo Nesbo, Jacka Piekary, Joanny Bator, Harlana Cobena i Lee Childa)  i ok. 5000 ebooków z funkcją odsłuchu w syntezatorze mowy. Możecie w dowolnej chwili przełączać się między trybem czytania i słuchania, a po pobraniu książki nie jest już potrzebny dostęp do sieci. Uprzedzamy – spodziewajcie się rychłego zwiększenia katalogu audiobooków.

Podkreślić również warto, że mimo dołączenia do oferty książek do słuchania nie zmienia się cena abonamentu bez limitu. Możecie korzystać z nieograniczonego dostępu do książek w chmurze już za 32,99 zł miesięcznie!