inkBOOK Obsidian z najtańszym abonamentem w historii! (akt.)

Mateusz Frukacz 17.03.2016

Zgadza się. Po raz pierwszy od premiery czytnika inkBOOK Obsidian w Legimi abonament na ebooki możecie zamówić w tak korzystnej cenie. Tylko do niedzieli obniżyliśmy cenę do 48,99 zł miesięcznie, a czytnik… oczywiście zamówicie za 1 zł. Jakby tego było mało, obowiązują wszystkie bonusy, czyli:

 • dodatkowy miesiąc abonamentu gratis na dobry początek
 • eleganckie etui w prezencie – skoro czytnik ma służyć kilka lat, warto dodatkowo zabezpieczyć się przed niespodziewanymi zdarzeniami
 • bezpłatna wysyłka kurierem

Przede wszystkim jednak posiadanie inkBOOKa z Legimi oznacza dostęp do kilkunastu tysięcy tytułów bez limitu. Czytelnicza Arkadia. Wystarczy spojrzeć na listę najchętniej czytanych ebooków w abonamencie w 2016 r.

 1. Paula Hawkins, Dziewczyna z pociągu (Świat Książki)
 2. Karin Slaughter, Moje śliczne (HarperCollins)
 3. David Lagercrantz, Co nas nie zabije (Czarna Owca)
 4. Kinga Dębska, Moje córki krowy (Świat Książki)
 5. Camilla Läckberg, Pogromca lwów (Czarna Owca)
 6. Wojciech Sumliński, Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego (Wojciech Sumliński Reporter)
 7. Katarzyna Bonda, Sprawa Niny Frank (Muza)
 8. Lee Child, Zmuś mnie (Albatros)
 9. Andy Weir, Marsjanin (Akurat)
 10. Jürgen Thorwald, Ginekolodzy (Marginesy)

Pamiętajcie, że cena 48,99 zł obowiązuje tylko do końca tygodnia. W poniedziałek rano będzie drożej. Co kilka dni cena będzie stopniowo rosła, więc zdecydowanie warto rozważyć zakup inkBOOKa właśnie w tym tygodniu.

Aktualizacja (21.03.2016): Co prawda cena 48,99 zł jest już nieaktualna, ale… do 28 marca czytnik ebooków możecie zamówić z abonamentem w cenie niewiele wyższej (49,99 zł). Od razu uprzedzamy, że po po tej dacie znów będzie drożej, więc…