Ostatnia szansa na abonament w niższej cenie (akt.)

Mateusz Frukacz 04.02.2016

Gdy ponad 2 lata temu ustalaliśmy cenę abonamentu bez limitu na 32,99 zł miesięcznie nasz katalog wynosił niespełna 5 tys. tytułów, a możliwość korzystania zeń na czytnikach ograniczona była do ledwie 2 modeli. Obecnie do Waszej dyspozycji mamy kilkanaście tysięcy ebooków, znacznie więcej certyfikowanych czytników, a do tego coraz wygodniejsze aplikacje, umożliwiające czytanie w chmurze® na większości dostępnych na rynku tabletów i smartfonów. Wiedzieliśmy, że prędzej czy później będziemy musieli podjąć decyzję o podwyżce cen abonamentu. Sprawa bolesna, więc… znaleźliśmy rozwiązanie, które powinno zadowolić wszystkich :).

  1. Macie czas do 11 18 lutego, by zamówić abonament bez limitu w dotychczasowej cenie 32,99 zł miesięcznie (wystarczy, że aktywujecie tygodniowy dostęp próbny) na obecnych warunkach. Dzięki temu, o ile zdecydujecie się zostać z nami na dłużej, zyskacie gwarancję niezmiennej ceny przez cały czas korzystania z usługi.
  2. Od 12 19 lutego opłata za nielimitowany dostęp do kilkunastu tysięcy ebooków z możliwością rezygnacji w dowolnym momencie wynosić będzie 39,99 zł. To wciąż cena 1 papierowej książki, dostępnej w księgarni na półce z nowościami.
  3. Jeśli jednak zdecydujecie się na związanie z Legimi przez rok, opłata wynosić będzie 32,99 zł miesięcznie, czyli pozostanie na dotychczasowym poziomie. Rosnący w niesamowitym tempie katalog książek w naszym abonamencie sprawia, że każdy znajdzie lektury dla siebie nie tylko na 12 najbliższych miesięcy, ale i kolejne lata.

Wyraźnie należy również napisać, że osoby już korzystające z Legimi będą wciąż czytać w dotychczasowej cenie. Podwyżka nie obejmie także pakietów z limitem słów. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, czy warto wypróbować Legimi, zostaną one rozwiane po zapoznaniu się z naszym katalogiem. Rośnie w oczach!

Aktualizacja: Otrzymaliśmy wiele zapytań o możliwość przedłużenia promocji, więc… nie pozostaje nam nic innego, jak dać Wam dodatkową szansę na zamówienie abonamentu na dotychczasowych warunkach. To już naprawdę ostatnia szansa – 19 lutego na stronie Legimi zostanie zamieszczona nowa oferta.