Masz abonament Legimi? Podłącz drugi czytnik!

Artur Wasilewski 09.12.2015

Spóźniony prezent mikołajkowy? A może przedwczesny gwiazdkowy? Nieważne – grunt, że udało nam się spełnić jeden z głównych postulatów Czytelników i Czytelniczek. Od dziś a abonamentu Legimi bez limitu możesz korzystać  na 2 czytnikach. Jak to zrobić?

  1. Skontaktuj się z nami, pisząc na adres [email protected] (pamiętaj, by podać login przypisany do konta Legimi).
  2. Wyślemy Ci fakturę na kwotę 10 zł brutto (pamiętaj, by w tytule przelewu wpisać swój login Legimi).
  3. W ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie dodamy drugi czytnik do listy obsługiwanych urządzeń – będzie on aktywny przez 30 dni (musisz pamiętać o ponownym kontakcie z nami, jeśli chcesz ten okres wydłużyć o kolejny miesiąc). Bardzo prosimy o niewpłacanie pieniędzy na konto przed otrzymaniem kolejnej faktury.

Docelowo planujemy wprowadzenie pełnej automatyzacji tego procesu, ale początkowo, ze względu na pilotażowy charakter projektu, jedyną opcją podpięcia 2. czytnika do abonamentu jest ta opisana powyżej.

Nikt już nie powie, że abonament bez limitu nie jest usługą rodzinną i skończą się domowe walki o czytnik :). Warto również pamiętać, że :

  • InkBOOK Obsidian możesz zamówić w Legimi także bez abonamentu. Szczegóły znajdziecie na tej stronie.
  • W ramach abonamentu bez limitu poza czytnikiem (lub teraz już dwoma) masz do dyspozycji również tablet, smartfon i komputer.

Miłej lektury!