Majowy Book box. Świetna literatura w jeszcze lepszej cenie.

Artur Wasilewski 01.05.2015

Początek maja to nie tylko jak co roku początek długiego weekendu. To również (typowa nowa, świecka tradycja) możliwość  zaczytania się w kolejnym Book boxie. Jako że pilnie śledzimy, co najchętniej czytacie, obfituje w tytuły wybrane z dbałością o Wasze preferencje. Oto niektóre ebooki, wybrane z majowego zestawu, naszym zdaniem szczególnie warte zaprezentowania:

  • Brandon Sanderson, Droga Królów (wyd. MAG): w styczniu inna część tej serii okazała się wielkim przebojem, więc kwestią czasu było, kiedy i ta trafi do Book boxa. Wielka fantastyczna narracja, o walce dobra ze złem, nieustraszonych bohaterach, ludzkich słabościach i żądzach.

    W Book box oszczędzasz do 41,36 zł

  • Andrzej Pilipiuk, Droga do Nidaros (wyd. Fabryka Słów): Znów fantastyka. To pierwszy tom dopiero co ukończonego cyklu Oko Jelenia. Pilipiuka przedstawiać specjalnie nie trzeba, na stałe zagościł w absolutnym topie polskich twórców gatunku. Tym razem serwuje nam podróże w czasie (do XVI-wiecznej Norwegii) tuż po… całkowitej zagładzie Ziemi.

    W Book box oszczędzasz do 41,36 zł

  • James Scott, Bez litości (wyd. WAB): Tym razem mroczny thriller, którego osią jest zemsta. Dramatyczna historia rozgrywa się na amerykańskiej prowincji (niezwykle popularna sceneria). Z jatki w domu na odludziu cało wychodzi jedynie kobieta z synem. Jej mąż i pozostała trójka dzieci giną. Vendetta będzie nieunikniona i krwawa…

    W Book box oszczędzasz do 13,83 zł

Jest tego oczywiście 10 razy więcej :). Przypominam również o Book box+, czyli subskrypcji pozwalającej na pobranie 2 ebooków miesięcznie. W maju zamawiając abonament z plusem możesz zyskać nawet 67 zł. Konkret. Oczywiście to tylko miły dodatek do nieporównywalnej z niczym innym przyjemności czytania.