Światowe przeboje w kwietniowym Book boxie

Artur Wasilewski 01.04.2015

To będzie dobry miesiąc. Przynajmniej dla korzystających z Book box, oczywiście za sprawą najnowszego zestawu tytułów w naszej subskrypcji na Kindle. Warto przypomnieć, że od marca można wybierać spośród 2 opcji abonamentu i pobrać 1 lub 2 ebooki miesięcznie (w pakiecie Book box+). W kwietniu na szczególną uwagę zasługuje kilka tytułów, których polskie wydania pojawiły się niedawno i nigdy nie były dostępne w tak atrakcyjnej cenie. Wśród nich znajdziecie m.in.

Blackout – Marc Elsberg (wyd. W.A.B.): Doskonały thriller, dotykający nie do końca teoretycznego problemu, jakim jest odcięcie mieszkańców Europy od prądu. Awaria całej sieci elektrowni paraliżuje kontynent, coraz bardziej uzależniony od nowoczesnych technologii. Informatyk, który podejrzewa zamach terrorystyczny sam znajduje się szybko na celowniku tajnych służb. Oprócz wciągającej fabuły i wartkiej akcji dodatkowym walorem są oczywiście quasi filozoficzne refleksje na temat potencjalnych zagrożeń, z którymi możemy się wkrótce zetknąć.

W Book box oszczędzasz do 22 zł

Milion małych kawałków – James Frey (wyd. Burda Książki): Sięgając po tę książkę przygotować się musisz na ogromną dawkę emocji, bólu, cierpienia i wszystkiego, z czym wiąże się narkomania. Bestsellerowa (ponad 5 mln egzemplarzy), ale i swego czasu skandalizująca, przełamująca tabu opowieść o próbie zerwania z nałogiem. Walce, przy której pojedynki MMA wydają się zabawą w piaskownicy.

W Book box oszczędzasz do 8,11 zł

Blaze – Stephen King (wyd. Albatros): Tym razem pod pseudonimem, ale to wciąż jest ten King, którego uwielbiamy. To miało być „jedynie” porwanie dla okupu. Dla niepełnosprawnego umysłowo, acz obdarzonego wielką siłą Blaze’a rola pomocnika to po prostu kolejne przestępcze wyzwanie. Plan runął jednak w gruzach – kumpel, będący mózgiem całej operacji zginął. Nie zapominajmy jednak, kto pisał tę książkę… główny bohater otrzyma pomoc nawet zza grobu.

W Book box oszczędzasz do 13,01 zł

To tylko niektóre z 30 świetnych tytułów, tworzących kwietniowy Book box. Poniżej znajdziecie okładki wszystkich ebooków. Do wyboru, do koloru.