Marcowy Book box: książki, z którymi warto powitać wiosnę

Artur Wasilewski 01.03.2015

Zbliża się, jest tuż tuż… Wiosna oczywiście. Warto powitać ją w dobrym książkowym towarzystwie. Marcowy zestaw Book box obfituje jak chyba żaden poprzedni w książki, które możecie mieć za niespełna 15 zł tak szybko po premierze (by wymienić choćby Lubię żyć, Carte blanche, Idiotka powraca czy też Córki marionetek). Gdy dodamy do tego doskonałe kryminały, wcześniej niedostępne w równie atrakcyjnych cenach (m.in. Ziarno prawdy Z. Miłoszewskiego, Ostre przedmioty G. Flynn)  to mamy zestaw doprawdy imponujący. Zobaczcie sami – pora przyjrzeć się najciekawszym (oczywiście subiektywnie) tytułom z marcowego Book boxa:

Zygmunt Miłoszewski, Ziarno prawdy (W.A.B.): Druga część trylogii z prokuratorem Szackim w roli głównej (w kinach wciąć zobaczyć możecie ekranizację). Sandomierz, miasto ojca Mateusza, staje się miejscem zbrodni, która wywoła nie lada ferment w lokalnej społeczności. Nagrodzony w tym roku Paszportem Polityki Miłoszewski to mistrz wnikliwej obserwacji i błyskotliwej frazy, czego wyraz daje w swych kolejnych książkach. Stworzona przez niego postać Teodora Szackiego to prawdziwy majstersztyk.

Cena regularna 31,89 zł. W Book box oszczędzasz do 17,90 zł

Jacek Lusiński, Carte blanche (Axis Mundi): Historia łzy wyciskająca, a jednocześnie (może nawet bardziej) skłaniająca do refleksji nad siłą ludzkiej woli i dążeniem do celu wbrew wszystkiemu. Poruszająca opowieść o lubelskim nauczycielu, który ukrywał pogłębiającą się wadę wzroku, by przygotować swą klasę do matury i… jak najdłużej móc żyć na swoich warunkach. Mocne – tym bardziej, że oparte na faktach.

Cena regularna 29,90 zł. W Book box oszczędzasz do 15,91 zł

Hanna Bakuła, Idiotka wraca (Burda Książki): Dalszy ciąg na poły autobiograficznej książki autorstwa Hanny Bakuły. Po pełnym wrażeń pobycie w Nowym Jorku nasza bohaterka wraca do siermiężnego, schyłkowego PRL-u. Przeskok niesamowity, ale… prawda jest taka, że barwna postać nadaje kolorytu nawet najbardziej ponurej rzeczywistości.  Szczególnie, gdy obraca się w towarzystwie, które różnymi sposobami stara się żyć pełnią życia.

Cena regularna 27,99 zł. W Book box oszczędzasz do 14 zł

Poniżej znajdziecie okładki wszystkich tytułów. Zapraszamy do Book boxa.