Lutowy Book box – doborowy zestaw autorów

Artur Wasilewski 01.02.2015

Najkrótszy miesiąc w roku, żeby wyrobić czytelniczą normę trzeba się nieco bardziej wysilić :). Z Book box będzie łatwiej – mały uszczerbek dla portfela, a przede wszystkim zestaw doskonałych autorów i tytułów. Wśród nich znajdziecie m.in.

Zygmunt Miłoszewski – Gniew (GW Foksal): Zwieńczenie chyba najlepszego polskiego cyklu kryminalnego ostatnich lat. Prokurator Szacki tym razem prowadzi śledztwo w Olsztynie – mieście 11 jezior. Miłoszewski po raz kolejny potwierdza swój literacki kunszt, a my… mamy parę godzin gwarantowanej rozrywki na najwyższym poziomie. W tym kontekście nie dziwi wyróżnienie autora Paszportem Polityki kilka tygodni temu.

W Book box oszczędzasz do 22 zł

Alice Munro – Coś, o czym chciałam ci powiedzieć (Świat Książki): Skoro Munro, to opowiadania. Tym razem 13 urzekających historii o kobietach. Ich problemach, tęsknotach, marzeniach i… wszystkim, co składa się na tylko pozornie szarą rzeczywistość. Doskonały język, zmysł obserwacji, pisania o tematach najważniejszych bez zbędnego, sztucznego patosu. Nadzwyczajne pióro, nagrodzone m.in. Literacką Nagrodą Nobla i Bookerem.

W Book box oszczędzasz do 12,50 zł

Katarzyna Enerlich – Prowincja pełna snów (wyd. MG): Kontynuacja pełnego emocji i uczuć cyklu Katarzyny Enerlich. Opowieść o pozornym spełnieniu, samotności i szczęściu, które czasami mamy na wyciągnięcie ręki, wystarczy je dostrzec. Tytułowa prowincja to miejsce, w którym czas płynie jakby wolniej, ale wciąż nie uwalnia od zwykłych ludzkich trosk i problemów. Książka idealna, by się wyciszyć i… oddać zadumie.

W Book box oszczędzasz do 10,91 zł

To oczywiście tylko niektóre z 30 ebooków, które masz do wyboru w lutowym Book boxie. Poniżej znajdziesz pełne zestawienie:

Kategorie: