Styczniowy Book box – na dobry początek roku

Artur Wasilewski 01.01.2015

Początek roku to oczywiście kolejne noworoczne postanowienia (również czytelnicze). W Book box wychodzimy im naprzeciw. Trudno bowiem wyobrazić sobie skuteczniejszy od subskrypcji system motywujący do systematycznego czytania. Pod warunkiem oczywiście, że będzie co czytać. O to akurat dbamy z największą troską, dzięki czemu również w styczniowym zestawie macie do wyboru 30 niebanalnych tytułów. Oto niektóre z najciekawszych.

Boris Akunin – Czarne miasto (Świat Książki) – Długo kazał na siebie czekać, ale oto jest. Erast Fandorin, bohater jednego z najciekawszych cykli kryminalnych. Furorę robił w ostatnich miesiącach serial The Knick (ot, taki dr House sprzed 100 lat). Wyobraź sobie równie wciągającą postać, rozwiązującą kryminalne zagadki wiek temu. Tym razem na obrzeżach carskiej Rosji.

W Book box oszczędzasz do 12,50 zł

Anna Lewandowska – Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską (Burda Książki) – Bohaterka jednej z najbardziej spektakularnych karier medialnych 2014 roku. Jej debiutancka książka koncentruje się wokół właściwego odżywiania, a także sportu i rekreacji (czyli tego wszystkiego, na co zazwyczaj mamy za mało czasu).

W Book box oszczędzasz do 14 zł

Marek Niedźwiecki – Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie (Wielka Litera) – Absolutny must read dla wszystkich fanów Trójki, Listy, Markomanii i wszystkiego, co związane z jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy radiowych. Osób, które doskonale znają muzyczne gusta Niedźwiedzia, ale niekoniecznie znają go od tej bardziej prywatnej strony.

W Book box oszczędzasz do 15,91 zł

Sylwia Chutnik, Mama ma zawsze rację (Mamania) – Sylwia Chutnik nie tylko świetną pisarką, ale i felietonistką jest. Może to dlatego, że pisze o tym, co jest jej własnym doświadczeniem? Zbiór tekstów o macierzyństwie zdecydowanie powinni przeczytać przede wszystkim… mężowie i ojcowie. Zaręczam, że będzie to niezwykle pożyteczna i odkrywcza lektura.

W Book box oszczędzasz do 15,91 zł

Rachel Hauck – Suknia Ślubna (Święty Wojciech) – Jeden z ubiegłorocznych bestsellerów Legimi. Pełna tajemnic, emocji i wzruszeń historia czterech kobiet, które łączy tytułowa suknia ślubna. Podróż przez dekady, poplątane ludzkie losy i uczucia. Świetna propozycja na długie zimowe wieczory z książką.

W Book box oszczędzasz do 12 zł

Simon Montefiore – Saszeńka (Magnum) – Gdy historyk bierze się za beletrystykę zawsze istnieje ryzyko, że fakty przytłoczą narrację. Tym razem jeden z najbardziej znanych badaczy dziejów Rosji z zadania wywiązał się znakomicie. Nie tylko skonstruował przepiękną, wielowątkową opowieść o miłości, ale również osadził ją w doskonale sobie znanych, a przez to fantastycznie opisanych realiach.

W Book box oszczędzasz do 11,10 zł

To oczywiście tylko wybrane tytuły. Poniżej znajdziecie wszystkie. Zdaję sobie sprawę, że mamy do czynienia ze swoistą klęską urodzaju, ale… oby w zainaugurowanym właśnie roku spotykały nas wyłącznie takie :). Na koniec przypominam, że subskrypcję Book box, dostępną dla posiadaczy tabletów, smartfonów, a także e-czytników (w tym Kindle)  zamówić można wyłącznie w serwisie SubClub.pl.