W Poznaniu lubimy czytać. I wygrywać!

Artur Wasilewski 19.09.2014

Bez dwóch zdań na czytelniczej mapie Polski Poznań zajmuje eksponowane miejsce. Powstało tu (i wciąż powstaje) mnóstwo podmiotów, które w ten czy inny sposób przyczyniają się do podtrzymywania książkowych tradycji. My również, choć specjalizujemy się w ebookach, doceniamy wartość czytania jako takiego, bez względu na formę (co do treści, to zdecydowanie preferujemy te spełniające kryteria jakościowe). OK, do rzeczy jednak, czy też jak wolą niektórzy – do adremu :).

W POZNANIU LUBIMY CZYTAĆ

Pod tym hasłem między 29 września a 5 października odbywać się będzie multum akcji potwierdzających ten jakże pozytywny przekaz. Legimi dołącza się do projektu, organizując dla poznaniaków i poznanianek (ale i wszystkich, którzy mieli już okazję odwiedzić nadwarciański gród) konkurs.

NAJLEPSZA KSIĄŻKA PRZECZYTANA W POZNANIU

Z pewnością w tych pięknych, wielkopolskich okolicznościach przyrody przeczytałeś/aś niejedną wyjątkową książkę. Opisz tę najciekawszą i wygraj ebooki od księgarni Legimi.com.

Zgłoszenia można wysyłać na adres [email protected] od 29 września do 5 października.
Teraz najważniejsze, czyli co można wygrać.

  • 3 miejsca na podium nagrodzone zostaną doładowaniami konta Legimi o wartości 100 zł lub kwartalnym abonamentem na ebooki (do wyboru)
  • Wszyscy uczestnicy otrzymają kod rabatowy 50% lub 2 tygodnie darmowego czytania w abonamencie (do wyboru)

Powodzenia!