Wynieś z biblioteki ulubione ebooki. Na zawsze.

Artur Wasilewski 13.05.2014

Brzmi jak fantazja? Skądże znowu. W Legimi to nie mrzonki, a raczej doskonała okazja, by już nigdy nie rozstawać się ze swoimi ulubionymi tytułami. Właśnie wystartowała akcja Drzwi Otwarte. Nie dość, że każdy może teraz przez 7 dni za darmo sprawdzić, jak czyta się książki w abonamencie (bez konieczności podawania danych karty kredytowej), to dodatkowo przygotowaliśmy niespodziankę dla tych, którzy nie chcą rozstać się z ulubionymi tytułami.

Osoby, które przeczytały danego ebooka w czasie trwania Drzwi Otwartych (tzn. w dniach 13-27 maja) mogą pobrać plik z książką i… zatrzymać ebooka na własność. Gdy najdzie kogoś ochota na powrót do tego tytułu, wystarczy otworzyć ebooka na dowolnym urządzeniu. Tak jest – na dowolnym, również na czytniku Kindle.

Uwaga: propozycja obejmuje osoby, które zdecydują się na zamówienie pakietu z limitem stron. Co prawda nie otrzymują dostępu bez limitu, ale… w zamian otrzymują taki właśnie bonus. Oczywiście czytelnicy już korzystający z pakietów z limitem również są objęci promocją. Jej szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Mamy nadzieję, że nasz pomysł przypadnie Wam do gustu. Zresztą, przekonamy się w najbliższych dniach. Tymczasem miłej lektury i nie zapomnijcie dać znać znajomym. Skoro nie chce człowiek przyjść do biblioteki, to biblioteka przyjdzie do człowieka ;).