Warszawskie Targi Książki za pasem. Mamy zaproszenie dla wydawców.

Artur Wasilewski 15.05.2014

Już w przyszły czwartek (22 maja) rozpoczyna się kolejne wielkie czytelnicze święto – Warszawskie Targi Książki. My również dokładamy swoją cegiełkę (a nawet dwie) do tego wydarzenia. Dziś będzie o tej pierwszej. Zapraszamy, jako się rzekło w tytule, 23 maja (piątek o godz. 12:00 w sali Paryż A) na seminarium pt.

Jak skutecznie promować i sprzedawać książki za pomocą Facebooka i innych narzędzi społecznościowych?

Do udziału zaprosiliśmy nietuzinkowych prelegentów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem w obszarze marketingu oraz e-commerce. Oto oni:

  • ARTUR RACICKI: CEO Social WiFi Sp. z o.o., firmy dostarczającej usługi wspierające sprzedaż i marketing w miejscach, które udostępniają darmowe wifi swoim klientom – kawiarniach, restauracjach, klubach, hotelach, centrach handlowych (www.socialwifi.pl). Poza tym CEO Pozytywnie.pl Sp. z o.o. – firmy tworzącej aplikacje społecznościowe, mobilne oraz serwisy www na potrzeby własne oraz swoich klientów (www.pozytywnie.pl). Dał się również poznać jako twórca startupów internetowych, w tym serwisu www.inPRL.pl, nagrodzonego tytułem najlepszego serwisu roku 2011 w konkursie Webstar Festival (połączonego z profilem BORN IN THE PRL z 270 tysiącami fanów na Facebooku).
  • SZYMON KOWALSKI: Współzałożyciel, oraz Dyrektor kreatywny w Fanpoint. Z branżą internetową związany do 6 lat. W Fanpoint odpowiedzialny m.in. za strategie rozwoju oraz budowanie wizerunku marki. Interesuje się wszystkim, co jest związane z social media oraz designem. Szymon opowie dlaczego komunikacja oraz zaangażowanie w media społecznościowe może przyczynić się do budowania świadomości marki. Podzieli się również uwagami na temat wykorzystywania dedykowanych narzędzi do promocji oraz analizy zachowań użytkowników w mediach społecznościowych (www.fanpoint.pl). 

Wstęp na seminarium jest oczywiście bezpłatny, zapraszamy wszystkich chętnych. Na naszych szanownych gości czekać będzie również miła niespodzianka, związana bezpośrednio z tematem seminarium.

 

 

 

Kategorie: