Ebooki dostępne tylko w Legimi

Artur Wasilewski 08.02.2013

Wśród tysięcy tytułów, które mamy dla Was są i takie, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Tym bardziej chcemy Wam przybliżyć najciekawsze z nich (przez najbliższych kilka dni dostępne będą w specjalnych cenach – 35% taniej). Oto one:


Stefan Wiechecki – Ksiuty z Melpomeną
MOBI, ePUB (ebook dostępny w usłudze Czytaj bez limitu)

Ci, którzy twierdzą, że Wiech to najbardziej warszawski z warszawskich twórców pewnie mają rację (choć jak tu stwierdzić, kto bardziej warszawski – Wiech, cz dajmy na to Grzesiuk)? W tym zbiorze zawarte są powojenne felietony teatralne Wiecha. Mimo że to może nie przystoi tak poważnej tematyce, napisać mogę tylko: ubaw po pachy 🙂

 


Iwona Majewska-Opiełka – Żeby zrobić coś. Zasada 5P
MOBI, ePUB (ebook dostępny w usłudze Czytaj bez limitu)

Jeden z naszych bestsellerów AD 2012. Najnowsza książka (dostępna wyłącznie w formie cyfrowej) autorki poczytnych poradników. Żeby zrobić coś… nie trzeba czekać do kolejnego 1 stycznia – można zacząć od razu. A książka ta stać się może swoistym przewodnikiem.

 

Tim Downs – Cuda nigdy nie ustają
MOBI, ePUB (ebook dostępny w usłudze Czytaj bez limitu)

Anioły, miłość, cuda… brzmi ckliwie (może i nieco taka jest), ale to fantastyczna powieść dla wszystkich, którzy lubią się wzruszyć, a jednocześnie cenią sobie rozrywkę z nieco wyższej półki. Co się stanie, gdy pielęgniarz w szpitalu zacznie udawać wysłannika niebios?

 

To tylko wybrane tytuły spośród tych, które zamówisz wyłącznie w Legimi. Pełną ich listę znajdziesz tutaj.