Bułhakowowie, Kuczok, Felicjańska – nowości do czytania bez limitu.

Artur Wasilewski 28.01.2013

Powiększa nam się księgozbiór dostępny w usłudze Czytaj bez limitu. Dzięki współpracy z topowymi wydawcami możemy Wam co tydzień zaprezentować interesujące nowości wydawnicze (zarówno obecne, jak i prawdopodobne bestsellery). 3 z nich zasługują na szczególną uwagę:

Wszystkie odcienie czerni - Ilona Felicjańska
Debiut, i to jaki!

Zanim zaczniesz czytać zapomnij, że autorka do tej pory kojarzyła Ci się ze światem rodem z kolorowych pism. Daj się wciągnąć w opowiedzianą historię. Owszem, będziesz doszukiwać się podobieństw postaci do odpowiedników z polskiego szołbizu, a także opisywanych w mediach problemów modelki-pisarki. Uczyni to lekturę jeszcze ciekawszą. A jak już skończysz, nigdy nie dasz się zwieść pozorom. Podobnie jak ja 🙂

Ilona Felicjańska, Wszystkie odcienie czerni

Ebook dostępny w usłudze Czytaj bez limitu i w sprzedaży detalicznej (ePub)

 

 

Michaił Bułhakow i Jelena Sergiejewna Bułhakow - Dziennik Mistrza i Małgorzaty


Śmiesznie i strasznie

W życiu jak w książkach. Przynajmniej tych, które wyszły spod pióra jednego z najwybitniejszych twórców XX wieku. Jeśli jesteś po lekturze choćby jednej z nich, to docenisz i Dziennik. A naweet jeśli nie, to obraz Moskwy 1. połowy ubiegłego stulecia, nakreślony w tym diariuszu, niech będzie wystarczającą zachętą. Jest bowiem połączeniem wyjątkowego stylu i wnikliwej obserwacji, godnej najznamienitszych kronikarzy. Jednocześnie jest to zapis ostatnich lat życia Bułhakowa i jego przegranej walki z chorobą.

Michaił Bułhakow i Jelena Sergiejewna Bułhakow – Dziennik Mistrza i Małgorzaty

Ebook dostępny w usłudze Czytaj bez limitu i w sprzedaży detalicznej (ePub, MOBI)

 

Wojciech Kuczok - Gnój

Klasyka literatury współczesnej

Inaczej nie da się napisać. To przecież książka, dzięki której Wojciech Kuczok przebojem wdarł się do grona najchętniej czytanych polskich autorów ostatnich lat. Książka nagrodzona m.in. Paszportem Polityki oraz Nagrodą Literacką NIKE. Książka, na podstawie której nakręcono Pręgi – film, który dorównał literackiemu pierwowzorowi. Zdecydowanie polecam, a jednocześnie zdecydowanie odradzam, jeśli ktoś ma ochotę na czysty relaks w towarzystwie niezobowiązującego czytadła.

Wojciech Kuczok – Gnój

Ebook dostępny w usłudze Czytaj bez limitu i w sprzedaży detalicznej (ePub, MOBI)