A Ty wiesz, kto czyta z Legimi?

Artur Wasilewski 16.07.2012

Wydawać by się mogło, że historia e-książek i tabletów jest stosunkowo krótka. Odnalezione przez nas w Narodowym Archiwum Cyfrowym zdjęcia weryfikują nasz stan wiedzy…

A teraz na poważnie. Od dziś do piątku, o 10:00 i 21:00 publikować będziemy na naszym fejsbukowym profilu zdjęcia osób, które trzymają w ręku tablet Dante i ewidentnie przymierzają się do czytania z Legimi 😉 – Waszym zadaniem jest odgadnąć, kto posiada tablet. W każdej edycji wygrywa osoba, która jako pierwsza poda prawidłową odpowiedź. A właśnie – nagrody – oto, co otrzymają laureaci:

  • Doładowania konta Legimi w wysokości 50 zł (dla zwycięzców 8 zwykłych edycji).
  • Tablety Dante (dla zwycięzców 2 edycji specjalnych – nie zdradzamy, które z edycji będą specjalnymi, więc warto brać udział w każdej – będą one specjalnie oznaczone).
  • dodatkowo każda prawidłowa odpowiedź to 5% rabatu na zakupy w Legimi. Rabaty sumują się, więc jeśli ktoś udzieli poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania, zrobi zakupy w Legimi za pół ceny!

Powodzenia! Każda edycja trwa 6 godzin od momentu opublikowania zdjęcia. Z regulaminem akcji możecie zapoznać się w tym miejscu.

Link do aplikacji znajduje się tutaj.