MOBI, watermarki i tysiące nowych książek w Legimi

Artur Wasilewski 04.06.2012

Nowy tydzień, nowe porządki – również u nas. Właśnie wprowadziliśmy do oferty księgarni tysiące e-książek. Informacja sama w sobie pozytywna, ale liczą się niuanse.

  • Wśród nowych tytułów już teraz mamy ponad 1 300 e-książek w formacie MOBI, umożliwiającym czytanie ich na e-czytnikach Kindle.
  • Wszystkie dostępne w naszej księgarni e-książki zabezpieczone są teraz watermarkiem (znakiem wodnym), co oznacza ni mniej ni więcej tylko tyle, że korzystanie z nich na dowolnych urządzeniach (czytniku, smartfonie, tablecie czy komputerze) jest jeszcze wygodniejsze.
  • Zwiększyliśmy do ponad 400 liczbę bezpłatnych tytułów polskojęzycznych, dostępnych w ramach domeny publicznej (świetny sposób, żeby przekonać się, jak działają nasze aplikacje Legimi nie wydając ani złotówki).
  • Wciąż trwa promocja realizowana wspólnie z wydawnictwami Akcent i BC Edu – wystarczy kupić 2 książki tych wydawnictw, by jedną z nich otrzymać za darmo!

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą. Łącznie mamy dla Was ponad 8 tys. książek. A jeśli jeszcze nie mamy tych, które Was interesują, to koniecznie napiszcie nam o tym – postaramy się ja najszybciej uzupełnić luki :).