200 nowych tytułów w Legimi

Artur Wasilewski 22.06.2012

Już myśleliśmy, że nie damy rady przed weekendem, ale… przecież nie możemy Was zostawić bez nowych książek na sobotę i niedzielę (jak wynika z naszych statystyk, to właśnie w te dni czytacie najwięcej). Wśród nich tytuły wybitne, poczytne i po prostu takie, które chcemy Wam szczególnie polecić. Oto niektóre z nich:

Frank Herbert – Mesjasz Diuny (34,90 zł), formaty ePUB i MOBI: druga część sześciotomowego cyklu Kroniki Diuny. Absolutna klasyka gatunku.

Corinne Hofmann – Biała Masajka (9,90 zł), formaty uPUB i MOBI: historia Szwajcarki, która znalazła wielką miłość na afrykańskiej sawannie. Opowieść o czterech niesamowitych latach spędzonych z masajskim wojownikiem.

Alfonso Signorini – Zbyt dumna, zbyt krucha (27,90 zł), format ePUB: powieść o życiu jednej z najwybitniejszych śpiewaczek operowych XX wieku.

Henryk Grynberg – Dzieci Syjonu (24,90 zł), formaty ePUB i MOBI: wstrząsający obraz wojny widzianej oczyma żydowskich dzieci ewakuowanych w czasie II wojny św. z ZSRR do Palestyny.

Joanna Woźniczko-Czeczott – Macierzyństwo non-fiction. Relacja z przewrotu domowego (29 zł), formaty ePUB i MOBI: macierzyństwo inne niż w celebryckich poradnikach. Codzienność, często trudna do zniesienia, ale jakże prawdziwa.

Arnaldur Indriđason – W bagnie (34,90 zł), formaty ePUB i MOBI: islandzkie kryminały są jeszcze bardziej mroczne niż szwedzkie, a ta stała się przepustką autora do międzynarodowej kariery.

To tylko subiektywny wybór. Jeśli wśród ww. nie znajdujecie nic dla siebie, rzućcie okiem na pozostałe nowości. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

 

Kategorie: