Nowość! Słuchaj ebooków w Legimi!

Artur Wasilewski 23.11.2011

tts.pl

Przypomnij sobie jak często masz wolną chwilę, ale nie masz akurat odpowiednich warunków do czytania. Od dziś każdy tytuł w Legimi możesz odsłuchać za pomocą telefonu!

Lubisz uprawiać jogging, fitness? Jeździsz rowerem, samochodem, tramwajem, autobusem, hulajnogą? Zmywasz naczynia, sprzątasz, gotujesz? Każdy z nas w ciągu dnia ma mnóstwo okazji, by zająć umysł ciekawą lekturą, ale otoczenie uniemożliwia czytanie książki. Bardzo często mamy jednak wtedy przy sobie telefon komórkowy (a w nim coraz częściej ebooki z Legimi!). Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, by móc słuchać tę samą książkę, którą czytamy na iPadzie, Androidzie czy czytniku, rozpoczynając od tej samej strony, na której wcześniej skończyliśmy.

Książki czytane są na głos przez wirtualnego lektora (synteza mowy), którego możemy samodzielnie wybrać. Może to być kobieta lub mężczyzna, czytający teksty w języku polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim.

Z wielką radością ogłaszamy uruchomienie nowej funkcji w Legimi: czytanie ebooków na głos na iPadzie, iPhonie i Androidzie. Jest ona możliwa dzięki współpracy z firmą Ivona Software Sp. z o.o., która dostarcza “głosy” lektorów do naszej aplikacji.

Pierwsze 5 minut słuchania jest dostępne na próbę za darmo. Za kolejne pobierana będzie niska opłata w wysokości ok. 3 groszy za minutę, czyli ok. 1,80 zł za godzinę słuchania (cena przybliżona, szczegółowe informacje na temat naliczania opłat na stronie). Aby skorzystać z płatnej funkcji, należy doładować konto Legimi, gdzie także można śledzić wydatki. Środki pozostałe na koncie można oczywiście wykorzystać na zakupy w Legimi.

Zapraszamy do wypróbowania!

image

Kategorie: