Trener personalny Mola Książkowego

Artur Wasilewski 05.10.2011

Przedstawiamy nową możliwość w Legimi – statystyki czytelnicze. Od dziś udostępniamy Tobie informacje o tym kiedy, jak długo i co najchętniej czytasz.

Jak wykorzystać tę wiedzę?

Postaw sobie cel i zaplanuj trening: czytaj codziennie przez zaledwie 10 minut, a w ten sposób przeczytasz nawet trzy książki rocznie (czyli znacznie powyżej średniej krajowej!). Legimi pozwala Tobie obserwować Twoją czytelniczą kondycję na tle innych użytkowników. Zidentyfikuj dni, w które czytasz mniej, zobacz o jakiej porze czytasz najwięcej i zarezerwuj sobie ten czas na lekturę.

image

image

Ranking najbardziej wciągających książek

Czy istnieje lepsza rekomendacja książki niż zapewnienie, że trudno się od niej oderwać? Przedstawiamy Wam ranking najbardziej wciągających książek, które czytaliście z zapartym tchem najdłużej w ciągu jednego dnia. Zaraz obok prezentujemy zestawienie książek, do których zaglądaliście najczęściej. Obie listy możecie porównać ze swoimi typami.

image

Jak to działa?

Od ebooków możemy oczekiwać więcej niż od papierowej książki. Ebook poznaje swojego czytelnika lepiej, zapamiętuje każdy kontakt z nim i pilnie strzeże tych informacji w szyfrowanej pamięci telefonu czy tabletu oraz w chmurze Legimi. Co ważne, Twoich indywidualnych wyników nie udostępniamy nikomu, są one widoczne jedynie dla Ciebie po zalogowaniu.

Kategorie: