Jak czytać mało i wiedzieć dużo

Artur Wasilewski 27.09.2011

Czy to możliwe? Tak. Pod warunkiem, że czytasz tylko wyselekcjonowane treści. W Legimi stwarzamy taką możliwość. W naszym katalogu znajdziesz kilkadziesiąt wybranych internetowych czasopism (blogów), pisanych przez ekspertów, autorytety w swojej dziedzinie, celebrytów czy po prostu hobbystów.

Jak to działa?

To proste. Wybierasz darmową prenumeratę czasopisma i co kilka dni (w zależności od tytułu) otrzymujesz najnowsze wydanie na swój tablet, smartfon czy e-czytnik. Jeśli chcesz, przypomnimy Tobie mailowo o nowym wydaniu.

Każde wydanie zawiera artykuły, które ukazały się w ciągu ostatnich dni w wybranych serwisach internetowych. Nie musisz więc zaglądać na każdy z nich, aby być na bieżąco. Co więcej – po ściągnięciu wydania na Twoje urządzenie, nie potrzebujesz już połączenia z Internetem – możesz przeczytać je później offline.

Co warto przeczytać?

Jeśli interesują Cię nowości z branży IT, koniecznie zaprenumeruj Spider’s Web,lub IT Tech Blog. Wartościowe komentarze na temat polskiej branży internetowej prezentuje także Artur Kurasiński (AK74).

Dla uczących się języków lekturą obowiązkową będzie Unleashed English – to zbiór ciekawostek z języka angielskiego. O języku niemieckim pisze z kolei Łukasz Tyczkowski.

Humaniści znajdą także coś dla siebie: ciekawostki historyczne opisują autorzy czasopism Ale historia i Nieznana historia. O literaturze przeczytać można w A to książka właśnie! a o filmie np. w artykułach Michała Oleszczyka czy znanego reżysera Piotra Wereśniaka.

Porad na temat rozwoju osobistego i planowania kariery zawodowej udziela Michał Pasterski.

Bieżące trendy w branży marketingu, PR, i social media komentują Paweł Tkaczyk, Natalia Hatalska czy Jacek Gadzinowski.

To nie wszystko. W katalogu Legimi znadziesz także teksty o wizerunku i ektykiecie, porady kulinarne, komentarze polityczne, sportowe i wiele więcej.

Kategorie: