Konkurs „Cytuj z Legimi”!

Artur Wasilewski 07.03.2011

Z okazji Światowego Tygodnia E-książki (6-12 marca 2011), którego jesteśmy oficjalnym partnerem, mamy dla Was do wygrania masę gadżetów, ebooków i doładowań konta. Konkurs polega na publikacji na swoim profilu na Facebooku cytatu z wybranego przez Was ebooka z katalogu publikacji Legimi.com (darmowych lub płatnych). Publikacja możliwa jest za pomocą aplikacji Legimi z komputera PC lub czytnika Onyx Boox 60.

Publikowane  cytaty zostaną ocenione przez komisję konkursową, która każdego dnia trwania konkursu wybierze najciekawszy z nich i nagrodzi! Konkurs trwa od 07.03.2011 do 12.03.2011, do godz. 23.59 i podzielony jest na 6 etapów – każdego dnia nagrodzimy jedną osobę! Wyniki opublikujemy na blogu i naszej stronie na Facebooku: http://www.facebook.com/legimi.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:

 1. Posiadanie konta na Facebooku.
 2. Polubienie  strony Legimi na Facebooku.
 3. Wysłanie zgłoszenia na adres: [email protected], zawierającego:
  • Login uczestnika w systemie Legimi,
  • Link do profilu uczestnika na Facebooku,
  • Imię i nazwisko uczestnika.

Aby opublikować ulubiony cytat, należy:

 1. Pobrać aplikację Legimi na PC (http://www.legimi.com/pl/aplikacje-do-czytania/windows/) lub Onyx Boox (http://www.legimi.com/pl/aplikacje-do-czytania/onyx-boox/).
 2. Zarejestrować się w systemie Legimi.
 3. Dokonać synchronizacji Konta Legimi i profilu na Facebooku zgodnie z instrukcją: http://blog.legimi.com/2011/02/aplikacja-legimi-na-facebook/
 4. Wybrać interesujący cytat z katalogu darmowych lub płatnych publikacji i opublikować go na swojej tablicy na Facebooku.

Szczegóły Konkursu dostępne w: regulamin konkursu.

Konkurs zakończony

Laureaci Konkursu:

 1. Jarosław Karelus za cytat „Tajemnica człowieka jest zbyt ogromna i zbyt głęboka, aby mógł ją wyjaśnić drugi człowiek”  Jan Grzegorczyk. Nagroda w postaci  ebooka  z Top 10 bestsellerów ze strony głównej Legimi.com.
 2. Jakub Stępak za cytat „Kim jest Amanda Hocking, oprócz tego, że jest self-publisherem? Jakim cudem zarabia kilkadziesiąt tysięcy dolarów miesięcznie? Ma 26 lat, napisała dobre książki w popularnej kategorii Young Adult i promuje je za pomocą mediów społecznościowych. Właściwie mógłby to być każdy, nawet w Polsce.” blog  Piotra Kowalczyka –  Password Incorrect.
  Nagroda w postaci  doładowania  konta w Legimi o wartości 30 zł.
 3. Jarosław Karelus  za cytat „Jestem jak zardzewiały kawał metalu. Życie zaczęło teraz we mnie tłuc ciężkim młotem. O dziwo, nie wszystko jeszcze we mnie zardzewiało. Może to dlatego, że jest we mnie domieszka szlachetnych metali? Zatem może jeszcze zostanę przekuty w ostry miecz, który zwycięży w wojnach z codziennością?” Zbigniew Masternak.
  Nagroda w postaci kubka Legimi ze słodkościami.
 4. Jakub Gilka  za za cytat „Zabawą tylko człowiek żyć nie może, śmiech pusty, karty, wino – to złe duch, które pustoszą zamki i pałace, jeśli żaden stróż anioł nie stoi na straży ich właścicieli”,”Wszytko na swoi miejscu” J. CH. Andersena.
  Nagroda w postaci kwartalnej prenumeraty tygodnika WPROST.
Kategorie: