Czytanie w chmurze z Legimi

Artur Wasilewski 25.02.2011

Elektroniczne książki, czasopisma i e-wydania popularnych blogów można od dziś czytać na różnych urządzeniach mobilnych, zsynchronizowanych ze sobą w tzw. „chmurze”. Aplikacja Legimi zapamiętuje na której stronie e-czytelnik zakończył czytanie na iPhone, by umożliwić otwarcie ebooka na tej samej stronie np. na e-czytniku czy komputerze. Właśnie udostępniamy pierwszą publiczną wersję beta, czekając na Wasze uwagi i sugestie.

Użytkownik Legimi może zalogować się na swoje konto w aplikacji na iPhone, Windows czy Onyx Boox, uzyskując w ten sposób dostęp do wszystkich zakupionych publikacji, które zostaną pobrane na jego komputer. Ponadto wszystkie ustawienia rozmiarów czcionki, zakładki, notatki czy ostatnio czytane strony zostaną zsynchronizowane pomiędzy urządzeniami.

O zaletach “czytania w chmurze” pisze Piotr Kowalczyk, pisarz 3.0 beta, zachęcamy do zapoznania się z tą opinią: http://www.passwordincorrect.com/2011/02/25/legimi-wprowadza-czytanie-w-chmurze/

Jak czytać na Windowsie?

Aplikację do czytania na Windowsie można pobrać tutaj. Po zalogowaniu,zsynchronizuj swoje konto,aby pobrać publikacje.1

2

Jak czytać ebooki na iPhone?

Należy pobrać aplikację z AppStore, zalogować się przy pomocy loginu i hasła a następnie zsynchronizować konto. Wszystkie zakupione wcześniej publikacje znajdą się na półkach z książkami.

zdjecie 2 zdjecie 1 zdjecie 4zdjecie 3 zdjecie 3 zdjecie 2