Aplikacja Legimi na Facebooka

Artur Wasilewski 24.02.2011

W nowej wersji aplikacji Legimi na czytnik ebooków Onyx Boox 60 oraz aplikacji na PC wprowadziliśmy możliwość dzielenia się ze znajomymi na Facebooku ulubionymi cytatami, a także powiadamiania, gdy rozpoczynasz lub kończysz czytać książkę. Aby korzystać z nowych możliwości, po zalogowaniu się w księgarni Legimi.com w zakładce „Dane użytkownika” w „Ustawieniach konta” kliknij na zielony przycisk „Powiąż swoje konta w Legimi i na Facebooku”.

Zakładka danych użytkownika w ustawieniach konta Legimi
Ustawienia danych użytkownika

Zostaniesz przeniesiony na stronę Facebooka, na której należy wyrazić zgodę na publikowanie wiadomości na Twojej tablicy przez aplikację Legimi.

Wyrażenie zgody na powiązanie kont Legimi i Facebook
Zgoda na powiązanie kont

Po udanym powiązaniu kont Twoje zdjęcie z Facebooka pojawi się w „Ustawieniach konta” w Legimi.

Widok powiązanego konta Facebook w systemie Legimi
Powiązane konta

Uwaga! Aby włączyć możliwość publikowania na Facebooka, upewnij się, że w ustawieniach aplikacji Legimi do czytania, której używasz, w zakładce „Synchronizacja” oprócz opcji „Synchronizuj cytaty oraz rozpoczęcie i zakończenie czytania z Facebookiem” zaznaczyłeś również opcję „Synchronizuj Notatnik”.

Opcje synchronizacji w aplikacji Legimi
Ustawienia synchronizacji

Publikowanie cytatów na Facebooku możliwe jest po zaznaczeniu go w ebooku bądź e-gazecie: rysikiem na e-czytniku lub kursorem – na PC. Wówczas automatycznie pojawi się okienko dodawania cytatu do Notatnika. Przy zaznaczonej opcji „Opublikuj na facebook” wybrany cytat po chwili pojawi się na Twojej tablicy na Facebooku.

Zaznaczanie i wysyłanie cytatu z ebooka lub egazety na Facebooka
Dodawanie cytatu
Widok cytatu opublikowanego z aplikacji Legimi na Facebooku
Cytat na Facebooku
Kategorie: