Rozwój osobisty na dobry początek 2011 roku

Artur Wasilewski 12.01.2011

Polecamy Wam nowe blogi w ofercie Legimi, które możecie czytać (i prenumerować) za darmo w naszym serwisie. Na początku nowego roku kalendarzowego w realizacji noworocznych postanowień jako źródło inspiracji mogą Wam posłużyć:

Unleashed English – nauka języka – ebook – blog

imageUnleashed English to blog prowadzony przez filologa i językoznawcę, skierowany do wszystkich pasjonatów języka angielskiego. Przeczytasz tu o wielu ciekawostkach związanych z gramatyką, słownictwem, etymologią, tłumaczeniem oraz fonetyką. Co więcej, znajdziesz tu rozwiązania licznych problemów, dylematów językowych.

 

Blog o języku niemieckim – ebook – blog

imageBlog Łukasza Tyczkowskiego o nauce i nauczaniu języka niemieckiego. Ciekawe materiały do nauki, stale aktualizowany słownik tematyczny oraz obrazkowy, wyjaśnienie zagadnień gramatycznych, materiały audio i wideo do ćwiczenia poprawnej wymowy i rozumienia ze słuchu. Blog posiada także sekcję „Pogotowie”, gdzie każdy może uzyskać pomoc w nurtującym go problemie dotyczącym języka niemieckiego.

 

Świadomie o rozwoju osobistym – ebook – blog

imageBlog o rozwoju osobistym zawierający artykuły na temat osiągania celów, motywacji, NLP, komunikacji oraz efektywnej nauki. Techniki, sposoby, porady, ćwiczenia – jasno i konkretnie o rozwoju.

 

 

Zen – ebook – blog

image Tłumaczenia tekstów z najpopularniejszych, zagranicznych blogów na temat rozwoju osobistego. Szczęśliwe życie i praca, zdrowie, dobre nawyki, produktywność, motywacja

 

 

Minimalizm – ebook – blog

image O minimalizmie i o tym, dlaczego jest dziś ważny. O rzeczach i o tym, jak nas przytłaczają. O zakłóceniach, poświęceniach i niekończących się listach zadań. O kulturze konsumpcjonizmu.

 

 

Wizerunek, styl, etykieta – ebook – blog

image Blog poświęcony zagadnieniom związanym z kreowaniem wizerunku, stylem oraz etykietą biznesu i klasycznym savoir-vivrem. Ma na celu przedstawienie elementów wizerunku – takich jak wygląd zewnętrzny, sposób zachowania, wypowiedzi, jak również zapoznanie czytelników z klasycznymi zasadami savoir-vivre’u i etykietą biznesu. Autorka bloga Julita Davies – kulturoznawca i marketingowiec – prezentuje zarówno współczesne zasady etykiety i ubioru, jak również poszukuje i odwołuje się do korzeni historycznych oraz przywołuje konteksty kulturowe. Komentuje także wizerunki celebrytów i polityków.

Kategorie: