Ebooki Wydawnictwa Kika – tylko w Legimi

Artur Wasilewski 04.01.2011

Kompletny idiota – ebook
Tommy Jaud

image

Bestsellerowa komedia, przetłumaczona na 15 języków, sprzedana w ponad milionowym nakładzie – ebook w formacie EPUB!

Kompletny idiota” mógłby być pocieszeniem dla mężczyzn, którzy bez zrozumienia przyglądają się, jak te coolowe singelki chętniej czytają romanse i oglądają „Seks w wielkim mieście”, niż ulegają urokowi ich nadających się do nominacji do Nagrody Pulitzera haseł. Ale także i czytelniczkom podoba się powieść Jauda. Może dlatego, że pełen rezygnacji cynizm bohatera co jakiś czas zaowocuje jednak jakimś całkiem sympatycznym żartem, chociażby wtedy, kiedy do nieznajomej dziewczyny, którą na randkę w ciemno naraiła mu sprzątaczka z Chorwacji, wysyła SMS o następującej treści: „Lala mówi, że natychmiast musimy się pobrać. Czy możemy wcześniej chwilę porozmawiać?”[…]
LITERALISCHE WELT

Liliana Pędziwiatr. Nie rozmawia się ze słoniem! – ebook
Tanya Stewnerimage

Wydawnictwo Kika przedstawia niezwykle popularną – znaną dzieciom nawet w odległych zakątkach świata – serię o Lilianie Pędziwiatr w formie ebooka – opowieść o dziewczynce, która potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Dzięki temu może im pomagać! Niestety ten wyjątkowy i osobliwy dar sprawia bohaterce wiele kłopotów.

W pierwszej części Liliana, jest jedyną osobą, która może pomóc słonicy Marcie. Oprócz tego musi stawić czoła dość agresywnej paczce dziewczyn z nowej klasy. Czy poradzi sobie z tymi zadaniami? Najlepiej sami przeczytajcie!