Nowości w Legimi

Artur Wasilewski 17.11.2010

Polecamy Wam dwa gorące, oparte na faktach, bardzo współczesne tytuły dostępne w księgarni www.legimi.com

Chcę być jak agent

Równolegle z premierą wydania papierowego ukazał się ebook Chcę być jak agent Weroniki Marczuk.

imageKsiążka jest wstrząsającą relacją z wydarzenia, które poruszyło całym krajem. Weronika Marczuk przedstawia historię zatrzymania jej przez CBA 23 września 2009 roku. Wyjawia nowe i nieznane dotąd fakty dotyczące pracy CBA i słynnego agenta Tomka.

Chcę być jak Agent Weroniki Marczuk to jeden z najbardziej pasjonujących opisów ludzkich losów we współczesnych czasach. Piękna opowieść snuta przez kogoś kto dobrze zrozumiał, że ból, zdrada i cierpienie wzbogacają nas bardziej niż łatwy sukces. Tylko ktoś taki potrafi dostrzec w osobie polującego na nią agenta człowieka, którego nie osądza, raczej stara się zrozumieć jego motywacje i przyczyny dla których stanął przeciw niej całymi miesiącami udając przyjaciela i partnera w interesach. 

Życie Weroniki to jednak nie tylko sprawa agenta Tomka ale, może przede wszystkim, niezwykła historia radzieckiej dziewczyny, która znad szerokiego ukraińskiego Dniepru, pokonując wiele przeciwności losu, dotarła na same szczyty świata nad Wisłą.

Miliarderzy z przypadku. Początki Facebooka. Opowieść o seksie, pieniądzach, geniuszu i zdradzie

Na podstawie książki powstał film The Social Network, w reżyserii Davida Finchera znanego z Podziemnego kręgu. Polska premiera – 5 listopada 2010 roku. W rolach głównych Jesse Eisenberg oraz Justyn Timberlake.

Polecamy wywiad z Arturem Kurasińskim, autorem bloga AK74 (dostępnego w darmowej prenumeracie w Legimi)

Więcej nowych tytułów dostępnych w Legimi można znaleźć tutaj.

Zapraszamy do lektury!

Kategorie: