Najnowsze blogi w księgarni Legimi

Artur Wasilewski 27.10.2010

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, w dalszym ciągu powiększamy ofertę czasopism – blogów w księgarni Legimi. Oprócz blogów eksperckich z dziedziny biznesu i finansów czy kultury i sztuki, chcielibyśmy zaproponować również tematykę nowych technologii. Wszystkie czasopisma, które można bezpłatnie pobrać na e-czytnik, znajdziecie tutaj.

Poniżej przedstawiamy trzy wybrane propozycje blogów z dziedziny nowych technologii, filmów oraz polityki.

IT Tech Blog - blogIT Tech Blog – blog
IT Tech Blog to wielotematyczny serwis zorientowany wokół IT, nowych technologii i zagadnień związanych ze światem informatyki, mediów elektronicznych, sprzętu, bezpieczeństwa oraz telekomunikacji. Serwis tworzony jest przez pasjonatów dla wszystkich ciekawych świata i nowości. Dla ludzi interesujących się branżą IT, specjalistów, ale też dla każdego, kto chce być na bieżąco z postępem technologicznym. W sam raz do porannej kawy, czy przerwy na lunch.
IT Tech Blog – blog w księgarni Legimi
IT Tech Blog

Piotr Wereśniak - blogPiotr Wereśniak – blog
Witam. Nazywam się Piotr Wereśniak. Jestem reżyserem filmowym, scenarzystą i pisarzem. Staram się wypełniać mojego bloga pozytywną treścią. Piszę tu głównie o pisaniu, filmowaniu, sztuce i wszystkim, co mi akurat niespodziewanie przemknie przez myśl. Zapraszam 🙂
Piotr Wereśniak – blog w księgarni Legimi
Piotr Wereśniak – blog

Ziętkiewicz - blogZiętkiewicz – blog
Polityka krajowa, międzynarodowa i nie tylko. Życie jest zbyt krótkie, by milczeć, życie jest dostatecznie długie, by zabierać głos.
Ziętkiewicz – blog w księgarni Legimi
Ziętkiewicz – blog

Jednocześnie przypominamy o trwającej sondzie, która dotyczy oczekiwanej przez Was tematyki blogów!

Życzymy udanej lektury!

Kategorie:
Tags: