Blogi ekspertów w księgarni Legimi.com

Artur Wasilewski 29.09.2010

Pewnie każdemu z nas zdarzyło się trafić w sieci na świetnie napisany artykuł, którego jednak nie przeczytaliśmy w całości  (jak powszechnie wiadomo, na komputerze czyta się niewygodnie). W dobie przesytu informacji w Internecie dodatkowym wyzwaniem jest odnalezienie wartościowych treści.

Wychodząc naprzeciw tym problemom wprowadziliśmy w Legimi możliwość czytania wyselekcjonowanych przez nas blogów eksperckich na e-czytniku. Aby skorzystać z nowej usługi, wystarczy odwiedzić tę stronę, wybrać nieodpłatną prenumeratę bloga, a następnie zsynchronizować czytnik. Pełna treść kolejnych wpisów będzie przesłana automatycznie w formie ebooków co kilka dni. W ten sposób już nie przegapisz żadnego ciekawego wywiadu, analizy czy wydarzenia z eksperckiej blogosfery!

Prawda, że proste?

W pierwszej kolejności udostępniamy blogi o tematyce marketingowej. Oferta będzie się systematycznie powiększać.

Paweł TkaczykBlog Pawła Tkaczyka, właściciela agencji reklamowej MIDEA, to ciekawy i profesjonalny podręcznik projektowania identyfikacji wizualnej jak i budowania strategii marketingowej marek i firm. Niezwykle interesująco i inspirująco opisuje jakże ważne kwestie dla każdego marketingowca, top menedżera czy fana social media. Zawsze entuzjastycznie i z pasją!
http://paweltkaczyk.midea.pl/

Paweł Tkaczyk – blog w Legimi.com

Andrzej Kurasiński
Artur Kurasiński, autor bloga AK74, pomysłodawca i założyciel jednego z pierwszych polskich serwisów muzycznych, apteki internetowej, na co dzień zarządza butikiem kreatywnym Interactive Research. „Prywatnie fan SF, gier komputerowych, wirtualnych światów, społeczności, RPG oraz piłki nożnej i Nowej Zelandii”. Jego blog AK74 to niezwykle aktualna, niebanalna, wciągająca lektura ciekawego świata człowieka.
http://blog.kurasinski.com/

AK74 – blog w Legimi.com

Natalia HatalskaNatalia Hatalska, ekspert w dziedzinie alternatywnych form komunikacji marketingowej, z wielką pasją i ogromnym doświadczeniem pisze o marketingu szeptanym czy wirusowym na swoim wyjątkowym blogu. Blogu, na którym można znaleźć zarówno jej artykuły opublikowane w prasie branżowej czy ciekawe wywiady z osobami z branży. I jak sama mówi: Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing – to jej życiowe motto.
http://hatalska.com/
Hatalska.com – blog w Legimi.com

Polecamy także blogi poświęcone tematyce e-czytelnictwa:
PasswordIncorrectPiotr Kowalczyk, uzależniony od nowinek technologicznych i wierzący w książkę elektroniczną, od dłuższego czasu pisze opowiadania tech-absurdalne. Jego blog pełen jest złotych myśli, trafnych porównań, skutecznych sposobów czy eksperckich analiz. Jako pisarz 3.0 beta uzależniony od gadżetów każdego dnia niezwykle kreatywnie i pasjonująco przedstawia swoje spostrzeżenia.
http://www.passwordincorrect.com/

Hasło niepoprawne – blog w Legimi.com

NoFutureBook Łukasz Gołębiewski, prozaik, dziennikarz, krytyk literacki wielokrotnie nagradzany za swoją działalność publicystyczną. Autor słynnej „No Future Book” kompleksowo opisał i wyjaśnił problemy związane z digitalizacją książki. Celnie zarysowuje różne koncepcje i głośno zastanawia się nad sytuacją rynku wydawniczego w błyskawicznie zmieniających się realiach. Fascynująco współtworzy remiks blogów literackich!
http://www.nofuturebook.pl/

No Future Book – blog w Legimi.com

ebooki-blogi Kompilacja informacji o świecie elektronicznych książek z trzech blogów: nofuturebook.pl, passwordincorrect.com oraz eksiazki.org. Zbiór wizjonerskich myśli oraz rzetelnych analiz Łukasza Gołębiewskiego, Piotra Kowalczyka i zespołu redakcyjnego eksiazki.org. Magazyn przygotowany we współpracy z Legimi.com.
http://eksiazki.org
Magazyn o ebookach w Legimi.com

Kategorie:
Tags: