Zobacz z bliska kolor oczu i pyska - Jacobson Kasia - książka

Zobacz z bliska kolor oczu i pyska książka papierowa

Jacobson Kasia

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

34,90 zł

Opis

To książka o zwierzętach, bo poznawania zwierząt nigdy dość, ale to też książka o tym, że każdy z nas jest inny. Może być punktem wyjścia do rozmowy z dziećmi o tolerancji. A tej trzeba uczyć jak najwcześniej!

Ta mała książeczka to świetna okazja do przyjrzenia się zwierzętom z różnych stron świata. Znajdziecie w niej piękne portrety zwierzaków dobrze znanych i lubianych: psa, kota i jeża, ale także egzotycznych: mandryla, pandy czerwonej i goryla.

Książka zachęca do szukania różnic i podobieństw między zwierzętami. Dowiecie się z niej także skąd pochodzą i do jakiej rodziny należą. Warto poprzyglądać się czym różnią się zwierzęta w jednej rodzinie, ale też spróbować odnaleźć ich cechy wspólne.

To zaproszenie do bycia razem z dziećmi, do głośnego zadawania pytań o różnice, które sprawiają, że świat jest bardziej różnorodny i piękny. Każde stworzenie jest inne, ale wszystkie są fascynujące.

A ponieważ świat tonie w nadmiarze rzeczy, zdecydowaliśmy, że zmniejszamy format książki. Wydrukowaliśmy ją na bezdrzewnym papierze amber graphic, który posiada certyfikaty FSC-C012880 oraz PEFC_01-31-126 i ograniczyliśmy do minimum uszlachetnienia.

Książka jest kolejnym projektem Kasi Jacobson, mamy czterech dziewczynek, autorki edukacyjnej serii gier edukacyjnych "Świat wokół nas" oraz książki "Znajdź nas! Woda, łąka i las".

Patroni medialni:

Magazyn Przyrodniczy Salamandra, Qlturka.pl, Egaga.pl, Mój Przedszkolak, Ulica Ekologiczna

Liczba stron: 70

Format (wymiary): 16.0x16.0cm

ISBN: 9788394291020