Zemsta ma twoje imię - Monika Magoska-Suchar - audiobook

Zemsta ma twoje imię audiobook

Magoska-Suchar Monika

3,7

Opis

Miłość to gra. Nie zawsze uczciwa, a czasem nawet niebezpieczna!

Ian Ralf Tott, właściciel hotelowego imperium, to prawdziwy król życia. Jest bezwzględny zarówno w uczuciach, jak i w interesach, do tego uważa się za nowe wcielenie Jamesa Bonda. Bez skrupułów wykorzystuje i porzuca kobiety, a od pracowników wymaga absolutnej lojalności i posłuszeństwa.

Los stawia na jego drodze Ewę Domańską, z którą niegdyś w Grecji połączył go krótki, choć płomienny romans. Teraz - ku zaskoczeniu obojga - okazuje się, że kobieta będzie podwładną Iana w jego świeżo zakupionym hotelu. Ich wzajemna fascynacja wybucha z nową siłą, ale szybko okazuje się, że Ewa nie zamierza być bezwzględnie posłuszna swojemu szefowi - ani w pracy, ani w uczuciach. Tymczasem on nie lubi niesubordynacji. Kochanka staje się problemem - a te biznesmen rozwiązuje szybko i bez zbędnych kompromisów. Domańska znów znika z jego życia. Wydawać by się mogło, że tym razem na zawsze. Jednak w miłości i w interesach pewne jest tylko jedno: niewiele rzeczy może równać się z zemstą upokorzonej kobiety.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 10 godz. 5 min

Lektor: Czyta: Mirella Rogoza-Biel

Oceny
3,7 (11 ocen)
4
3
2
1
1
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Kijano46

Nie oderwiesz się od lektury

W tej historii o relacjach damsko - męskich autorka stworzyła silną 100% narcystyczną postać głównego bohatera i dość słabą, obsesyjną bohaterkę nr1 dla której dobra materialne są też najważniejsze. Po unicestwieniu Ewy przez Iana w rolę wchodzi bohaterka nr 2 czyli siostra Ewy dla której sfera materialna ponoć nie ma znaczenia, ale tu chodzi przecież o osiągnięcie końcowego celu. Ian zauroczył się tą kobietą, zaufał i zaangażował się w ten związek, przez co nie zauważył sygnałów ostrzegawczych. Jego egoizm i pycha zostały utemperowane do zera, poniósł konsekwencje swego podłego postępowania z ludźmi. Zemsta była przewidywalna od początku, ale czyż tylko o nią chodziło..? Jeśli cała akcja pt. Zemsta.. zorganizowana była przez rodzinkę dużo wcześniej, jeszcze w Londynie to dochodzą tu do głosu przede wszystkim względy materialne i próba pozbawienia mienia… A może jakieś mroczne koligacje pokoleniowe.. Ciekawa jestem co dalej z głównym bohaterem….czy odbije się, czy przewartościuje s...
00
Karolina310793

Nie polecam

Katastrofa a lektorka jeszcze gorsza … niepolecam
00
Paula19870304

Całkiem niezła

Nie porwała mnie jak inne książki Moniki
00
asiulasss

Całkiem niezła

Lektorka katastrofa
00
Fiba1

Dobrze spędzony czas

ok
00

Popularność