Wakacje w Cichej Dolinie Cicha Dolina Tom 2 - Wicher Barbara - książka

Wakacje w Cichej Dolinie Cicha Dolina Tom 2 książka papierowa

Barbara Wicher

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

54,90 zł
od 27,50 zł w Klubie Mola Książkowego

-50%
Zbieraj punkty w Klubie Mola Książkowego i kupuj ebooki, audiobooki oraz książki papierowe do 50% taniej.
Dowiedz się więcej.
  • Wydawca: Świetlik
  • Język: polski
  • Rok wydania: 2024
Opis

W Cichej Dolinie trwa beztroskie lato. To oznacza nowego gościa, niezwykłą wyprawę i dużo przygód! Stefek i jego przyjaciele rozpoczynają długo wyczekiwane wakacje, które upływają im na licznych zabawach i spacerowaniu po słonecznej Cichej Dolinie, która wydaje się jeszcze piękniejsza niż zwykle. W powietrzu unosi się zapach dzikich marchwi, a zieleniące się wzgórza jeszcze bardziej zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. To idealna okazja, aby klub odkrywców przeżył prawdziwą letnią wyprawę! Stefek, Aniela, Wisia, Imisia, Franek i Czesiek podczas zabaw nad rzeką odkrywają coś zaskakującego! W plątaninie korzeni, gałęzi i zarośli Stefek dostrzega małą króliczkę wołającą o pomoc.
Zagubiona Michasia pochodzi z innej osady, o której NIKT z przyjaciół nic nie wie. Czy uda się odnaleźć odległy dom nowego gościa Cichej Doliny? Z pomocą niezastąpionego i doświadczonego dziadka Stefka – Zygmunta – wszystko jest możliwe! Czas spakować plecaki i wyruszyć na niezwykłą wakacyjną wyprawę! Przyjaciół z Cichej Doliny czeka podróż pełna przygód, niebezpieczeństw i wzruszeń.

Seria „Cicha Dolina” to przygody uroczej grupy królików, których łączy nie tylko mieszkanie w najpiękniejszej dolinie w okolicy, ale również przyjaźń, odwaga i niezwykła ciekawość świata. Nie obce im są takie wartości jak miłość do rodziny, przyrody i chęć niesienia pomocy innym. Poznaj Stefka, Anielę, Wisię, Imisię, Franka, Czesia i innych mieszkańców Cichej Doliny! Urocze opowieści o króliczych bohaterach przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-5 lat. Piękne, kolorowe ilustracje z pewnością uprzyjemnią czytanie wszystkim dzieciom. Wydanie idealnie sprawdzi się na prezent.

Liczba stron: 128

Format (wymiary): 16.5x23.5cm

ISBN: 9788383710297

Wydanie: 1

Oceny
0,0
0
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.


Podobne