Ta chwila - Guillaume Musso - ebook + audiobook + książka

Ta chwila ebook i audiobook

Guillaume Musso

4,1

Ten tytuł dostępny jest jako synchrobook® (połączenie ebooka i audiobooka). Dzięki temu możesz naprzemiennie czytać i słuchać, kontynuując wciągającą lekturę niezależnie od okoliczności!
Opis

Lisa marzy, aby zostać aktorką. Ale smutna codzienność zmusza ją do pracy w barze na Manhattanie. Pewnego wieczoru poznaje młodego lekarza, Arthura Costello. Raz po raz los styka ich ze sobą, aż wreszcie zaczyna rodzić się między nimi uczucie. Ale Arthur nie jest taki jak wszyscy.

Za zamkniętymi drzwiami odziedziczonej przez niego latarni morskiej skrywa się straszliwy sekret. Łamiąc złożoną obietnicę, Arthur zdecydował się je otworzyć. To, co za nimi znalazł, nie pozwala mu wieść normalnego życia.

Dla Lisy zrobi jednak wszystko. Aby przechytrzyć swoje przeznaczenie, razem z ukochaną podejmie szaleńczy wyścig z bezlitosnym przeciwnikiem, którym jest... czas.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 284

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 7 godz. 51 min

Lektor: Marcin Stec

Oceny
4,1 (654 oceny)
300
194
108
44
8
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
borutajm

Całkiem niezła

Warto, ale... Gdy przeczytasz tę książkę uznasz zapewne, że nie jest to czas stracony. Książki Pana Musso czyta się bardzo łatwo. Cały czas coś się w nich dzieje. Można miło spędzić kilka godzin. Jedna rzecz mnie jednak rozczarowała na tyle że musiałem odjąć oczko. 2gie oczko natomiast odjęte za sam fakt, że autor w swoim portfolio ma znacznie lepsze książki.
00
Malwi68

Całkiem niezła

"Ta chwila" autorstwa Guillaume Musso to poruszająca opowieść o dwójce ludzi, których losy splatają się w niezwykły sposób. Lisa, marząca o karierze aktorskiej, staje w obliczu trudnej rzeczywistości pracy w barze na Manhattanie. Jej droga krzyżuje się z Arthurem Costello, młodym lekarzem, którego tajemnicza przeszłość kryje w zamkniętej latarni morskiej. Musso sprawnie konstruuje historię, prowadząc przez serię nieprzewidywalnych wydarzeń. Uczucie między Lisą a Arthurem rozwija się stopniowo, a ich determinacja w walce z własnym przeznaczeniem sprawia, że stają się bohaterami godnymi podziwu. Tajemnica skrywana za drzwiami latarni dodaje opowieści niepowtarzalnego napięcia, a wybór Arthura, by odkryć jej zawartość, stawia go w obliczu niebezpieczeństwa, które wzbudza empatię u czytelnika. Musso podkreśla ważność chwili i wyborów, które kształtują nasze życie. Mimo straszliwego sekretu bohaterowie podejmują ryzyko i wyścig z czasem, by zmienić swoje losy. Autor ukazuje piękno i siłę ...
00
newname

Nie oderwiesz się od lektury

Musso tworzy magiczny klimat, którym się dosłownie przesiąka czytając jego książkę, niesamowita lekkość pióra połączona z ogromną wyobraźnią autora tworzy wspaniałą mieszankę którą można się tylko zachwycać. Polecam
00
Magda80g

Nie oderwiesz się od lektury

nie można się oderwać
00
grazyna2525

Nie oderwiesz się od lektury

Autor umiejętnie wprowadza słuchacza w stan ciąglej ciekawości, napięcia. W kolejnej powieści zaskakuje zakończeniem.
00

Popularność