Central park - Guillaume Musso - audiobook

Central park audiobook

Guillaume Musso

4,4

Opis

Nowy Jork, 8.00 rano. Alice i Gabriel budzą się na ławce w Central Parku skuci kajdankami. Nie znają się i nie pamiętają, żeby się kiedykolwiek spotkali. Poprzedniego wieczoru Alice bawiła się z przyjaciółkami na Polach Elizejskich, a Gabriel grał na pianinie w dublińskim klubie.

Niemożliwe? A jednak… Jak wplątali się w tę niebezpieczną historię? Plamy czyjej krwi znajdują się na koszulce Alice? Dlaczego w jej broni brakuje jednego pocisku?

Alice i Gabriel nie mają wyjścia – muszą połączyć siły, aby wyjaśnić to, co im się przydarzyło, żeby wrócić do normalności. Ale to, co odkryją, wywróci ich życia do góry nogami.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 7 godz. 14 min

Lektor: Filip Kosior

Oceny
4,4 (204 oceny)
112
67
18
5
2
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
njaskula

Dobrze spędzony czas

Bardzo dobra książka. Zakończenie okazało się zupełnie inne niż przewidywałam. Książki tego autora są specyficzne i to daje im tę wyjątkowość. Odjęłam jedną gwiazdkę, ponieważ w pewnym momencie książka okropnie mnie rozdrażniła. Rozumiem o co chodziło autorowi, ale miałam ochotę przewinąć do końca rozdziału, żeby jak najszybciej to zakończyć. Lektor oczywiście bezbłędny.
00
dorotkay

Nie oderwiesz się od lektury

Piękna, zaskakująca polecam
00
EdysiaBasia

Nie oderwiesz się od lektury

Cudowna
00
MadziuniaBa

Nie oderwiesz się od lektury

wciąga jak dobry thriller
00
Olka260691

Nie oderwiesz się od lektury

Ale mnie wciągnęło !
00

Popularność