PUS Gramatyka na wesoło 2 - Pyrgies Dorota - książka

PUS Gramatyka na wesoło 2 książka papierowa

Pyrgies Dorota

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Gramatyka na wesoło 2 to druga książeczka z serii "Gramatyka na wesoło" jest próbą nowego spojrzenia na zagadnienia gramatyki języka polskiego. Dziecko nie znajdzie w niej, jak w podręczniku, odpowiedzi na wszystkie pytania związane z gramatyką języka polskiego.

Ma ona na celu przystępniejsze i bardziej przejrzyste ujęcie trudnych dla dziecka zagadnień - przekształcenie żmudnej nauki pisowni wyrazów w sprawdzoną zabawę z PUS-em.
Zaproponowane w nich ćwiczenia poszerzają znacznie wiedzę dziecka o poznanych częściach mowy i ich związkach wyrazowych. Dają możliwość praktycznego zastosowania wyrazów bliskoznacznych, przeciwstawnych, zdrobnień, a także różnych form przymiotnika, liczebnika czasownika.
Nowatorskim rozwiązaniem są ćwiczenia czytania ze zrozumieniem oparte na znanych baśniowych watkach przygód królewny Śnieżki.

Dzięki tej zabawie dziecko będzie mogło nie tylko sprawdzić prawidłowość rozwiązania, lecz także samodzielnie, bez czyjejkolwiek pomocy, poprawić ewentualne błędy i utrwalić znajomość poznanych zasad.

Do korzystania z książeczki niezbędny jest "Zestaw Kontrolny PUS"

Liczba stron: 32

Format (wymiary): 16.5x23.5cm

ISBN: 9788375141320

Oceny
0,0
0
0
0
0
0