Przygody małej Neni - Wielkanoc z Nenią - Maria Piórkowska-Urbaniak - audiobook

Przygody małej Neni - Wielkanoc z Nenią audiobook

Maria Piórkowska-Urbaniak

5,0

Opis

Wielkanoc z Nenią
Nenia z rodzicami szykują się do świąt wielkanocnych. Dziewczynka poznaje tradycje i symbole związane ze świętami w Polsce i innych krajach. Dzięki swojej ciekawości poznaje podobieństwa i różnice, które występują m.in. w Niemczech, Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych.

 

Seria „Przygody małej Neni” to pięknie napisane i zilustrowane książki dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat, pomagające dzieciom zrozumieć otaczający je świat, uczucia, emocje i rozterki . Główna bohaterka o imieniu Nenia opowiada o swoich codziennych przygodach – czasami śmiesznych i uroczych, innym razem pełnych obaw.

  • Książki o Neni są idealną formą wspólnego spędzania czasu – czytania opowieści i oglądania ilustracji przed pójściem spać, w czasie podróży lub wspólnych zabaw rodzinnych;
  • Każde dziecko znajdzie w Neni cząstkę samego siebie i dowie się, jak właściwie reagować na nowe, zupełnie dotąd nieznane sytuacje.
  • Każda książka to idealny prezent na Wielkanoc i inne okazje.

www.swiatneni.pl

 

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
5,0 (1 ocena)
1
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.

Popularność