Program psychostymulacji dzieci w wieku przedszkolnym z deficytami i zaburzeniami rozwoju - Franczyk Anna, Krajewska Katarzyna - książka

Program psychostymulacji dzieci w wieku przedszkolnym z deficytami i zaburzeniami rozwoju książka papierowa

Franczyk Anna, Krajewska Katarzyna

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

UWAGA! W NOWYM WYDANIU 2015 DOŁĄCZONA ZOSTAŁA PŁYTA CD: ANEKSY*
Zaproponowany program to ćwiczenia i zabawy do wykorzystania w pracy dydaktyczno-terapeutycznej dla nauczycieli i terapeutów pracujących z dziećmi o specyficznych potrzebach edukacyjnych.
Program przeznaczony jest do realizacji w pracy terapeutycznej w przedszkolach masowych, z grupami integracyjnymi oraz w przedszkolach integracyjnych, jak również w zajęciach terapeutycznych w klasach młodszych szkół podstawowych i specjalnych.
Celem programu jest umożliwienie dzieciom niepełnosprawnym zdobycia wiedzy i umiejętności na miarę ich możliwości, w warunkach przedszkola ogólnodostępnego, kształtowanie właściwych interakcji międzyosobowych, kształtowanie postaw otwartości i samoakceptacji.
Pełna realizacja tego celu da pedagogom możliwość stworzenia optymalnego planu psychostymulacji dzieci niepełnosprawnych i przygotowanie ich do względnie niezależnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Liczba stron: 162

Format (wymiary): 16.0x23.5cm

ISBN: 9788380952973

Wydanie: 10