Poznaj Blazor - Pine David - książka

Poznaj Blazor książka papierowa

Pine David

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

79,80 zł
od 39,90 zł w Klubie Mola Książkowego

-50%
Zbieraj punkty w Klubie Mola Książkowego i kupuj ebooki, audiobooki oraz książki papierowe do 50% taniej.
Dowiedz się więcej.
  • Wydawca: Promise
  • Język: polski
  • Rok wydania: 2023
Opis

Buduj jednostronicowe aplikacje
przy pomocy WebAssembly i C#
Wykorzystaj swoje umiejętności programowania w języku C#, aby tworzyć składniki interfejsu użytkownika i środowiska klienckiego za pomocą platformy .NET. Dzięki temu praktycznemu przewodnikowi można dowiedzieć się, jak korzystać z Blazor WebAssembly do tworzenia interfejsów internetowych nowej generacji. Blazor opiera się na ASP.NET Core i stanowi przyszłość aplikacji jednostronicowych w .NET.
Autor David Pine, który w firmie Microsoft zajmuje się opracowywaniem treści związanych z .NET i Azure, wyjaśnia, w jaki sposób WebAssembly umożliwia uruchamianie w przeglądarce klienta programów w wielu językach programowania innych niż JavaScript. Dzięki tej książce można poznać funkcje internetowe działające w czasie rzeczywistym i opracowywane za pomocą ASP.NET Core SignalR oraz odkryć strategie dwukierunkowej interakcji z JavaScript. David omawia również wiązanie danych dla składników, hierarchiczną komunikację sterowaną zdarzeniami, zarządzanie stanem w pamięci oraz lokalne przechowywanie danych.
Dowiedz się, jak:
• Tworzyć piękne, bogate w funkcje aplikacje Blazor
• Tworzyć i lokalizować większe aplikacje przy użyciu usług GitHub Actions i Azure Cognitive Services Translator
• Tworzyć zaawansowane scenariusze sprawdzania poprawności danych wejściowych dla składników formularzy
• Automatycznie wdrażać i utrzymywać aplikacje w usłudze Azure Static Web Apps oraz jak korzystać z usług HTTP
• Korzystać z usług geolokalizacyjnych oraz syntezy i rozpoznawania mowy dostępnych w przeglądarce
• Tworzyć niestandardowe, modalne mechanizmy sprawdzania tożsamości użytkownika

„Platforma webowa Blazor z otwartym kodem źródłowym to zupełnie nowy sposób tworzenia potężnych aplikacji internetowych. Poznaj Blazor wykorzystuje mnóstwo przykładów i kodu opartego na głębokim doświadczeniu Davida Pine’a jako autora treści w zespole .NET, aby umożliwić szybkie rozpoczęcie pisania aplikacji internetowych Blazor w języku C#!”
—Scott Hanselman
Partner Program Manager,
Developer Division, Microsoft
David Pine jest autorem treści w firmie Microsoft, gdzie skupia się na dokumentacji programistycznej dla .NET i Azure. Zdobył również tytuły Google Developer Expert in Web Technologies oraz Twilio Champion. Przed dołączeniem do firmy Microsoft David przez kilka lat był specjalistą wyróżnionym tytułem Microsoft MVP w dziedzinie technologii programistycznych. Rozwija się w społeczności programistów, dzieląc się swoją wiedzą poprzez wystąpienia na konferencjach i spotkaniach na całym świecie.

Liczba stron: 360

Format (wymiary): 17.0x23.5cm

ISBN: 9788375415087

Oceny
0,0
0
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.