Poziom śmierci - Lee Child - audiobook

Poziom śmierci audiobook

Lee Child

4,4

20 osób interesuje się tą książką

Opis

Pierwsza z serii powieści o Jacku Reacherze, inteligentnym i niepokornym byłym majorze żandarmerii wojskowym, który przyniósł Childowi popularność na całym świecie. 'Poziom śmierci' otwiera jedną z najlepszych serii powieści sensacyjnych przełomu XX i XXI wieku.

W Margrave wszystko wygląda na idealne. Położone w sennej Georgii, miasteczko ożywa jedynie wieczorami, jednak lokalny biznes znakomicie prosperuje nawet mimo braku klientów. Zero problemów. Zero przemocy - Jack Reacher ma zamiar spędzić tu leniwy weekend, jednak, gdy tylko przekracza granice mieściny, zostaje aresztowany. W Margrave popełniono właśnie pierwsze od trzydziestu lat morderstw, a świadkowie widzieli nieopodal miejsca zbrodni właśnie Reachera. Tłumaczenia nie zdają się na nic - przybysz jest obcy, a mieszkańcom mieściny wyraźnie zależy na tym, by pozbyć się natręta. Reacher ląduje w więzieniu, na poziomie śmierci - w miejscu, gdzie znajdują się skazani na dożywocie. Kilkadziesiąt godzin spędzonych w towarzystwie zatwardziałych kryminalistów upewnia Reachera, że nie popuści. Dowie się, dlaczego i w co właściwie wdepnął. A potem pociągnie winnych do odpowiedzialności. Margrave ma swoje brudne tajemnice i właśnie przyszła pora, by ujrzały światło dzienne.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 15 godz. 4 min

Lektor: Kamil Pruban
Oceny
4,4 (634 oceny)
355
195
73
8
3
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
przemo_73

Nie oderwiesz się od lektury

Fantastyczna książka i kropka
00
agulazuga

Nie oderwiesz się od lektury

Good
00
monikahe

Nie oderwiesz się od lektury

Polecam. wrócę do tej książki. Ciekawa by była. ekranizacja. Dziękuje.
00
Ayataxa
(edytowany)

Nie oderwiesz się od lektury

To było genialne. Dobrze spędzony czas to na pewno. Lektor również świetny. 15h świetnej książki. Fajnych bohaterów i akcji Polecam
00
leszekbuczak

Nie oderwiesz się od lektury

Szybka i bardzo wciągająca akcja.
00

Popularność