Powołani do uzdrawiania - Randy Clark - książka

Powołani do uzdrawiania książka papierowa

Randy Clark

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Biblia jest pełna przykładów Bożego uzdrowienia! Cierpiący, nieuleczalnie chorzy, a nawet zmarli – wszyscy odzyskiwali pełnię zdrowia dzięki cudownej, Bożej interwencji.
Jak to się stało, że służba uzdrawiania – naturalna dla Jezusa i nieodłączna w życiu wczesnego Kościoła – zaczęła coraz bardziej zanikać i budzić mocne kontrowersje w Kościele naszych czasów?
W książce „Powołani do uzdrawianiaRandy Clark ujawnia prawdę stojącą za tym, co się stało z cudownymi uzdrowieniami, oraz wskazuje, jak odzyskać to ponadnaturalne dziedzictwo.
Odkryj, jak:
• rozpoznać i pokonać powszechne kłamstwa, które blokują przepływ Bożej mocy;
• przyjąć swoje dziedzictwo autorytetu uzdrawiania dzięki prawdzie Pisma i zaskakującym świadectwom z historii Kościoła;
• pogłębić zrozumienie Bożej dobroci ukazanej w Jego znakach i cudach;
• uzyskać dostęp do mocy, w której poruszali się Jezus, wczesny Kościół oraz żyjący na przestrzeni wieków ludzie namaszczeni Duchem Świętym.
Poznaj osobistą podróż Randy’ego Clarka do służby uzdrawiania, historie naocznych świadków cudownych uzdrowień oraz przemyślenia na podstawie Pisma, teologii i historii Kościoła.

Dr teologii Randy Clark jest dyrektorem i założycielem Global Awakening. Ta powstała w 1994 roku służba dąży do wyposażania Ciała Chrystusa, korzystając z takich narzędzi, jak: szkoły służby, programy szkoleniowe, konferencje i międzynarodowe podróże misyjne. Dzięki swojej pracy Randy był świadkiem tysięcy uzdrowień i aktów przyjęcia zbawienia. Jest autorem książek „Jest więcej!”, „Moc uzdrowienia” i „Przełom w uzdrowieniu”.

Liczba stron: 280

Format (wymiary): 13.5x20.5

ISBN: 9788364489259