Patchwork i quilt od podstaw - Krzewicka Marzena - książka

Patchwork i quilt od podstaw książka papierowa

Krzewicka Marzena

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

49,90 zł

Opis

Kiedy cztery lata temu wydawałam książkę o patchworkach i quiltach, nie spodziewałam się, że tak wiele osób ulegnie czarowi łączenia łatek i pikowania. Okazuje się, że coraz więcej miłośników tej techniki pragnie poszerzać wiedzę na jej temat, i moja książka doczekała się właśnie drugiego wydania. Jest szyta na polską miarę: w naszym kraju patchwork nie jest jeszcze tak popularny jak w krajach anglosaskich i potrzebny był „elementarz” zawierający podstawowe informacje na jego temat – szczegółowy opis wszystkich metod, które ułatwią i przyspieszą pracę, i sprawią, że jej efekt będzie po prostu wspaniały.
Co zrobić, żeby paski po zszyciu były idealnie równe, kwadraty spotykały się dzióbek w dzióbek, a trójkąty pozostały naprawdę trójkątne? Jak zszywać bardziej skomplikowane kształty łatek? Co to jest kanapka patchworkowa? Do czego przydaje się stopka krocząca?
Odpowiedź na te i inne pytania można znaleźć w niniejszej książce. Potem będzie jeszcze potrzebna odrobina praktyki i wszystko pójdzie szybko i sprawnie.
Czego życzę z całego zafascynowanego patchworkiem serca
Marzena Krzewicka

Liczba stron: 184

Format (wymiary): 21.5x26.5cm

ISBN: 9788380539822

Wydanie: 1

Oceny
0,0
0
0
0
0
0