Nowy Słownik współczesny angielsko-polski polsko-angielski -  - książka

Nowy Słownik współczesny angielsko-polski polsko-angielski książka papierowa

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

79,91 zł

Opis

Angielsko-polski, polsko-angielski słownik reprezentujący serię Nowych słowników współczesnych PONS to doskonała propozycja dla uczniów, studentów i słuchaczy szkół językowych. Słownik ten powinien znaleźć się również na półkach w siedzibach firm utrzymujących kontakty z zagranicznymi partnerami – zawartą w nich wiedzę można wykorzystywać w codziennej korespondencji.

Słownik zawiera 70 000 haseł i zwrotów, czyli wystarczający zasób słownictwa, aby zaspokoić potrzeby językowe większości użytkowników na poziomie średnio zaawansowanym. Zawiera liczne dodatki, ułatwiające pracę z językiem – zarówno jego nauką jak i pracą z nim, np. przy tłumaczeniach.

APLIKACJA DO NAUKI SŁOWNICTWA GRATIS!

Nowe wydanie słownika oferuje dodatkowo darmowy kod dostępu do zestawu 1000 najważniejszych angielski słów w aplikacji Fiszki językowe PONS.

Aplikacja umożliwia powtórkę i utrwalenie najważniejszych słów i zwrotów. Nagrania do poszczególnych fiszek zostały przygotowane przez rodzimych użytkowników języka angielskiego. Aplikacja umożliwia także przeprowadzenie szybkiego testu znajomości słownictwa - całościowo lub jedynie z wybranego działu.

Liczba stron: 820

Format (wymiary): 14.5x20.5cm

ISBN: 9788381656627

Oceny
0,0
0
0
0
0
0