Nowe To lubię! 6 Kształcenie kulturowo-językowe Podręcznik do języka polskiego - Kłakówna Zofia Agnieszka, Wiatr Krzysztof - książka

Nowe To lubię! 6 Kształcenie kulturowo-językowe Podręcznik do języka polskiego książka papierowa

Kłakówna Zofia Agnieszka, Wiatr Krzysztof

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Oto kolejna wersja cyklu Nowe To lubię! do kształcenia kulturowo-językowego z nową szatą graficzną oraz zaktualizowanymi materiałami i tekstami związanymi z teraźniejszością, które uwzględniają współczesne realia cywilizacyjne. Program nauczania realizowany przez To lubię! nie zmienił się. Nowe podręczniki są w dalszym ciągu jego wykładnikiem, odpowiadają natomiast zmieniającej się sytuacji kulturowej.

Podręcznik do kształcenia kulturowo-językowego podzielony jest na sześć rozdziałów, których tytuły i treści zostały ściśle skorelowane z częścią do kształcenia kulturowo-literackiego. Wszystkie prezentowane w nim zagadnienia (podobnie w podręczniku To lubię!) są przedstawione w sposób problemowy.

Zadania z tego podręcznika to propozycja namysłu nad językiem i efektywnym sposobem kształtowania komunikacji międzyludzkiej.
Dodatkowym ułatwieniem są oznaczenia graficzne w postaci ikon, które wskazują rodzaje oraz poziomy trudności i poszczególnych zadań.

Nr ewidencyjny MEN: 352/5/2011

Liczba stron: 196

Format (wymiary): 19.5x25.0cm

ISBN: 9788361009160

Oceny
0,0
0
0
0
0
0