Jak zacząć biegać? - zbiorowa praca - ebook

Jak zacząć biegać? ebook

zbiorowa praca

4,1

Opis

Od 10 lat edukujemy i motywujemy Polaków w kwestiach biegania. Do tej pory czytać nas było można jedynie poprzez stronę https://treningbiegacza.pl/ oraz fanpage https://www.facebook.com/TreningBiegacza/ - od teraz również na kartach książki.

Poznaj nasz przewodnik po świecie aktywnego wypoczynku, który powinna przeczytać każda osoba, chcąca rozpocząć i kontynuować bieganie zdrowo, z uśmiechem i bez kontuzji.

Poznaj ten świat, wejdź do niego bez kompleksów, z bagażem niezbędnej wiedzy i dowiedz się, jak mądrze rozpocząć realizację swojego pierwszego w życiu planu treningowego.

Ponad 150 stron praktycznej wiedzy o treningu początkującego biegacza, niezbędnych badaniach, wyznaczeniu celu oraz określeniu własnego położenia, które pomogą ci ruszyć z miejsca, utrzymać motywację i co najważniejsze, bez kontuzji dotrzeć na metę tej niełatwej drogi.

A jeśli wolisz wersję papierową to zapraszamy do sklepu: https://treningbiegacza.pl/sklep

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 162

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
4,1 (64 oceny)
28
19
11
6
0
Sortuj według:
ebialous77

Nie oderwiesz się od lektury

Konkretne informacje jak zacząć biegać i niw zrobić sobie krzywdy. Zebrane w jednym miejscu plus plany treningowe. Na pewni skorzystam, żeby nie wywaźać otwartych drzwi 😀😀
00

Popularność