Jak zacząć biegać? - zbiorowa praca - ebook

Jak zacząć biegać? ebook

zbiorowa praca

4,1

Opis

Od 10 lat edukujemy i motywujemy Polaków w kwestiach biegania. Do tej pory czytać nas było można jedynie poprzez stronę https://treningbiegacza.pl/ oraz fanpage https://www.facebook.com/TreningBiegacza/ - od teraz również na kartach książki.

Poznaj nasz przewodnik po świecie aktywnego wypoczynku, który powinna przeczytać każda osoba, chcąca rozpocząć i kontynuować bieganie zdrowo, z uśmiechem i bez kontuzji.

Poznaj ten świat, wejdź do niego bez kompleksów, z bagażem niezbędnej wiedzy i dowiedz się, jak mądrze rozpocząć realizację swojego pierwszego w życiu planu treningowego.

Ponad 150 stron praktycznej wiedzy o treningu początkującego biegacza, niezbędnych badaniach, wyznaczeniu celu oraz określeniu własnego położenia, które pomogą ci ruszyć z miejsca, utrzymać motywację i co najważniejsze, bez kontuzji dotrzeć na metę tej niełatwej drogi.

A jeśli wolisz wersję papierową to zapraszamy do sklepu: https://treningbiegacza.pl/sklep

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 162

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
4,1 (83 oceny)
36
26
15
6
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
ebialous77

Nie oderwiesz się od lektury

Konkretne informacje jak zacząć biegać i niw zrobić sobie krzywdy. Zebrane w jednym miejscu plus plany treningowe. Na pewni skorzystam, żeby nie wywaźać otwartych drzwi 😀😀
20
Kamila201111

Nie oderwiesz się od lektury

wiele cennych wskazówek dla początkujących biegaczy.
10
Aaggaa78

Nie oderwiesz się od lektury

Świetny poradnik dla wszystkich z którzy zaczynają przygodę z bieganiem. Prosty, zrozumiały język, dużo konkretów, mnóstwo użytecznych wskazówek. 10/10
00

Popularność