Jadzia Pętelka robi siku - Barbara Supeł - audiobook + książka
BESTSELLER

Jadzia Pętelka robi siku audiobook

Supeł Barbara

4,7

64 osoby interesują się tą książką

Opis

Jadzia dostała prezent! Ale co to? Coś na głowę, coś do przechowywania zabawek? Nie, to nocnik do robienia siku! Staś – brat Jadzi – o tym wie, ale Jadzia dopiero uczy się, do czego służy nowy przedmiot. Czy malutkiej dziewczynce uda się z nim oswoić?

„Jadzia Pętelka” to seria dedykowana najmłodszym czytelnikom. W każdej części maluchy oraz ich rodzice mają szansę rozpoznać sytuacje z własnej codzienności. Podążając za tytułową bohaterką, odkryją więc sposoby na wyciszenie przed snem, oswoją temat kąpieli, mycia zębów czy siusiania do nocnika, wspólnie przygotują się do wyjścia na spacer. Dzięki prostemu językowi, krótkim tekstom, elementom aktywizującym oraz czytelnym, zabawnym ilustracjom lektura przyciągnie uwagę dziecka i wesprze je w stawianiu czoła codziennym maluszkowym wyzwaniom.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 0 godz. 5 min

Oceny
4,7 (250 ocen)
208
24
8
4
6
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
lucybrzezinska

Nie oderwiesz się od lektury

Pozycja przydatna przy nauce korzystania z toalety
20
Wojcon81
(edytowany)

Z braku laku…

Nie polecam tej książki! Mój brat mówi że jest jakimś jebanym Stasiem i obsikuje całą łazienkę a siostra że jest jakąś Jadzią i nasikała mi do buzi mówiąc ze jestem nocnikiem. Piszę ten komentarz z szpitala bo się otrułem sikami siostry W końcu brat wylądował w piździe (poprawczaku) a siostra zapłaciła grzywna w wysokości 3 miliony zł przez to jesteśmy teraz bankrutem i nie stać mnie na operacje która kosztuje 20 tys zł proszę dajcie łapki w góre bo potrzebuje kasy na operacje
10
Zack140
(edytowany)

Nie polecam

W książeczce znajdują się sposoby na naukę korzystania z nocnika, które są ODRADZANE że względu na ich szkodliwość przez specjalistów w tym temacie - długie siedzenie na nocniku i czekanie na siku, puszczanie wody z kranu (do słuchania przez dziecko).
10
betson20

Nie oderwiesz się od lektury

2latka chętnie słucha, polecamy
00
Filip_Jedynak

Nie oderwiesz się od lektury

Super
00

Popularność