Inspektor Rebus Tom 3 Kieł i pazur - Rankin Ian - książka

Inspektor Rebus Tom 3 Kieł i pazur książka papierowa

Ian Rankin

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

41,90 zł

Opis

Rankin i Rebus w ich najlepszym wydaniu!

Kolejna powieść z cyklu z detektywem Johnem Rebusem, który tym razem opuszcza ponury Edynburg, by udać się do Londynu i tam ruszyć tropem niebezpiecznego seryjnego zabójcy kanibala.

Inspektor John Rebus, filar edynburskiej policji, zostaje wezwany do Londynu. Scotland Yard liczy, że jego wiedza o modus operandi seryjnych zabójców pomoże w schwytaniu szaleńca, którego zbrodnie budzą grozę i przerażenie w mieszkańcach stolicy.

Wilkołak – bo tak ochrzciły go media – zagryza swoje ofiary na śmierć, a zmasakrowane zwłoki pierwszej z nich porzucił na rzadko uczęszczanej Wolf Street na East Endzie. George Flight z Policji Metropolitalnej nie jest zadowolony, że szkocki detektyw będzie się mieszał w śledztwo. Ma już na karku kilku starszych inspektorów, a do zespołu dołączono mu jeszcze irytującego nowicjusza Jocka.

John Rebus mierzy się z uprzedzeniami kolegów po fachu i wyjątkową brutalnością sprawcy. Kiedy jednak atrakcyjna psycholożka przedstawia mu profil psychologiczny sprawcy, Rebus widzi wreszcie szansę na szybkie ujęcie przestępcy i zamknięcie sprawy. Ale szukanie sojusznika osłabia jego czujność i wystawia go na śmiertelne niebezpieczeństwo…

Ian Rankin jest po prostu genialny!
Lee Child

Najgłośniejsze nazwisko wśród brytyjskich autorów kryminałów – popularność I bicie wszelkich rekordów sprzedażowych idzie u niego w parze z błyskotliwym literackim talentem.
„Time Out”
Żaden Brytyjczyk nie pisze lepszych kryminałów niż Ian Rankin.
„Evening Standard”
Klasyka kryminału na najwyższym poziomie.
„Daily Express”
Rebus to jeden z najwspanialszych bohaterów brytyjskiej literatury kryminalej – obok postaci tak klasycznych jak Holmes, Poirot czy Morse.
„Daily Mail”
Najlepszy brytyjski autor współczesnych kryminałów.
„Daily Telegraph”

Liczba stron: 352

Tłumacz: Zubrycka-Wernerowska Magda

Format (wymiary): 12.5x19.5cm

ISBN: 9788382158908

Wydanie: 1

Oceny
0,0
0
0
0
0
0