Endodoncja - Bargholz Clemens, Hor Dirk, Zirkel Christoph - książka

Endodoncja książka papierowa

Bargholz Clemens, Hor Dirk, Zirkel Christoph

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Jest to podręcznik medycyny klinicznej, którego autorzy nie ograniczają się do prezentowania wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim skupiają na wskazówkach pomocnych w codziennej praktyce klinicznej. Wskazówki te są szczególnie wartościowe, gdyż opierają się na długoletnim doświadczeniu autorów - lekarzy stomatologów specjalizujących się w endodoncji, a ponadto wsparte zostały najnowszymi badaniami naukowymi.
Niniejsza publikacja dostarcza nowych, uzupełniających informacji dotyczących technik i metod postępowania podczas leczenia endodontycznego. Ważne sprawy oddzielone są od mniej istotnych, ponieważ w całym podręczniku obowiązuje ścisłe ich zróżnicowanie. W celu sprawnego korzystania z książki wprowadzono w tekście wiele wyróżnień, a także liczne tabele i podsumowania. Szczególnie cenne są zestawienia zalet i wad przy wyborze metody leczenia lub wyborze materiału stomatologicznego.
Książka adresowana jest zarówno do lekarzy stomatologów szukających praktycznych wskazówek dotyczących leczenia, jak i studentów stomatologii IV i V roku.

Liczba stron: 442

Tłumacz: Ptak Piotr

Format (wymiary): 14.0x20.0cm

ISBN: 9788360290132