Efektywność psychoterapii i poradnictwa psychologicznego - Cooper Mick - książka

Efektywność psychoterapii i poradnictwa psychologicznego książka papierowa

Cooper Mick

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Niezwykłe podsumowanie najnowszych odkryć naukowych oraz ich wpływu na codzienną praktykę terapeutyczną początku XXI wieku.
Profesor Michael J. Lambert, Brighan Young University
Fantastyczna książka. Autor dostarcza dzięki niej olbrzymią ilość informacji w ciekawy i merytoryczny sposób.
Profesor John McLead, wykładowca poradnictwa psychologicznego, University of Abertay Dundee
Czy jedne terapie są bardziej skuteczne od innych?
Jak ważne są relacje terapeutów z pacjentami?
Jacy pacjenci osiągają podczas terapii najlepsze rezultaty?
Książka Efektywność psychoterapii i poradnictwa psychologicznego. Wyniki badań i praktyka kliniczna odpowiada na te i na wiele innych pytań. Jest wszechstronnym wstępem do poradnictwa psychologicznego i psychoterapii dla trenerów, studentów i badaczy tych dziedzin. Prezentuje najnowsze odkrycia naukowe w tych dyscyplinach i dostarcza informacji, jak można je praktycznie wykorzystać.
Publikacja jest przystępna dla osób nieposiadających wiedzy na temat metodologii badań. Podaje przykłady skutecznych terapii, posługując się przy tym zrozumiałym językiem pozbawionym specjalistycznego żargonu. W jasny i jednoznaczny sposób opisuje pozytywne efekty terapii, doradza w kwestii dalszej literatury przedmiotu, tłumaczy kluczowe pojęcia oraz objaśnia problemy będące przedmiotem dyskusji wśród specjalistów. Jest niezastąpionym podręcznikiem dla wszystkich odbywających studia lub szkolących się w zakresie poradnictwa psychologicznego i psychoterapii.
Praktykom przekazuje niezbędną wiedzę teoretyczną oraz empiryczne przykłady jej zastosowania, dzięki czemu psychoterapeuci mogą sprostać stawianym im wymaganiom.
Publikacja w prosty a zarazem fascynujący sposób prezentuje czytelnikowi najbardziej aktualny stan wiedzy w opisywanych dziedzinach, stając się dzięki temu obowiązkową i zajmującą lekturą.

Liczba stron: 292

Tłumacz: Wilkin-Day Aleksandra

Format (wymiary): 17.0x23.5cm

ISBN: 9788360747599

Oceny
0,0
0
0
0
0
0